• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Son kararı siz verin

• Konbuyu başlatan DEHA
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 19
  • Görülen : 4K

DEHA

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron SX3000
Değerli Arkadaşlar nasipse bu hafta sonu yeni org almaya gidiyorum yaklaış 3 aydır araştırma yaptım iki alet arasında karasız kaldım sizin fikirlerinizi almak istedim. Elimdeki para sıfır KetronSX3000 ve Yamaha A2000 almama yetiyor. Sizce hangisini alayım ? Aleti düğünler için kullanacağım İkinci el asla düşünmüyorum Elimdeki limitide geçemem. Başka marka ve aletler önermeyin bu iki alet Arasında karasızım Hangisini tavsiye edersiniz Düşüncelerinizi bekliyorum.
NOT:Burdan çıkan sonuca göre karar vereceğim çünkü ben iki aletide beğendim. A2000 nin tam olarak hazır olmaması SX3000 ninde disketli olması Beni olumsuz etkiliyor. Siz ne dersiniz ???

Cevap: Son kararı siz verin

İyide bu konuyu neden Korg PA500TR Download sayfasında yazıyosun onu anlamadım..????

or700 v2 plus al keyfine bak..

evet o paraya or700v2 plus alınabilir

PA800 AL 2.EL DÜĞÜN İŞİYLE UĞRAŞACAKSAN KARDEŞİMsin..

hayirli olur insallah,kalite,klas saglamlik ve gumgur gumbur sesler ariyorsan hic dusunmeden KETRON.....Surucusu iyi calistigi surece diskette sorun olmaz,bugun hemen hemen butun alettler diskettle calisiyor,A2000 ninde hakkini yememek gerekir tabi eger satip geri paraya cevirmek istersen a2000,ama ses olarak ketrona asla yetisemez.....saygolar

cok zor bir karar.bende aynı şekilde kararsızım bu konuda ama sağlamlık yönünden ketron herzaman önde ve yeteri kadarda navalesi var.plus 4 de bir cok ses var zaten.or 700 v2 plus usb den daha kolay yükleme yapabilirsiniz onuda yabana atmamak lazım ama her ikiside zor bir karar.yamahadaki seslerde cok cok güzel sound da güzel.hayırlısı olsun artık sizin için.

kardeşim ketron sx 3000 kullanıcısı olarak yazıyorum.ketron üzerinde şuan hiçbir çalışma yok,alet kaliteli sağlam malzeme,profesyonel tuşlar bakımından süper bi alet ama,düğün yapacaksan yamaha a2000 öneririrm şuan ben ketronumu sırf bu yuzden saatım.yamaha a2000 ın hazır olmasını bekliyorum,illada a2000 almazsan yamaha or700 v2plus alabilirsin.HAYATA BAŞKA Bİ AÇIDAN BAKMAK GEREKİRSE YAMAHA.544 2518138 aklna takılanlar hakkında sorabilirsin?muhittin

Dostum bende OR700 V2 var ve eminim düğünüde yapar, sabit bir yerde her türlü müziği de. Onun USB kolaylığını en kral org bile olsa diskete değişmem. Bunun bir üstü V2plus var. Onun da yenisi A2000 var. Gerçi daha yeni alet nevaleleri fazla yok deniyor ama zaten üzerindekiler bile sana rahatlıkla yeter. Üstelik A2000 Tyros ritmlerini de okuyor ki bu muhteşem bir olay. Ben olsam yeni teknolojiyi tercih ederdim. Geleceği açık bir org. Yinede son karar senin. Kolay gelsin.

Dostum bende OR700 V2 var ve eminim düğünüde yapar, sabit bir yerde her türlü müziği de. Onun USB kolaylığını en kral org bile olsa diskete değişmem. Bunun bir üstü V2plus var. Onun da yenisi A2000 var. Gerçi daha yeni alet nevaleleri fazla yok deniyor ama zaten üzerindekiler bile sana rahatlıkla yeter. Üstelik A2000 Tyros ritmlerini de okuyor ki bu muhteşem bir olay. Ben olsam yeni teknolojiyi tercih ederdim. Geleceği açık bir org. Yinede son karar senin. Kolay gelsin.
frden slmlar hocam tam tespit yapmisin akilli adami severim hehehehe