• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sonunda bende pa80 aldım

memo63005

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
sonunda bende pa 80 aldım...

Cevap: sonunda bende pa80 aldım

hayırlı olsun memo kardeş,nasıl memnunmusun :)

evet memnunum ama biraz ritim eksikliği var artık kartan mı kaynaklanıyo. mavilim kart

artık ne kadar kart varsa set varsa deneyip kendine uygun olanı yüklemen gerek,
tarzını yazsaydın sana kart önerirdim,birde kartan kaynaklanıyo diye bişey yok,mavilim kartın bi sürü seti var onları indirip dene,hepsinde ayrı ritim ve sesler var,sana biraz zaman lazım ogu iyice çözmen için çözdükten sonra hiçbir sıkıntın kalmaz,sürü ile kart var her kartın nerden baksan sürü ile seti var,insan hangi seti deneyeceğini şaşırıyo,
ben pa 80 kullanırken ilko levo kartı kullandım kullandığım sette edi zurna samplesi yoktu kendim yüklemiştim canavar gibi olmuştu,

Hayırlı ve uğurlu olsun allah bol kazançlar nasip etsin. Ritimler için kartına uygun setleri yükle deneye deneye sonradan tek yek rtim atarak kendi setini oluştur işlem tamamdır. Kolay gelsin Saygılarımla,

hakikaten sonunda almışsın pa80 hurdaya çıktıktan sonra yani:)

peki ustam karta nasıl yükleme yapacağım

Moderatör tarafında düzenlendi:

tşkr
usta

hayirli olsun yarin 5bestemi paylascam pa80le yaptik bakalim hurdayla neler yapilmis gorelim