• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Startech PS800 Power Mixserin Piyasa Fiyatı Hakkında Bilgi

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
Startech PS800 Power Mixser KULLANAN ARKADAŞLAR Bİ BAKSIN ?

STARTECH PS800 POWER MİXERİN 0'ını 900 tl ye gitti gidiyor sitesinden buldum, bu power mixer'i bu fiyata alırsam 2. el ucuz yollu kolonlarla toplam 1500 tl gibi bi fiyata ses sistemi kurmayı düşünüyorum...LÜTFEN yardımlarınızı esirgemeyin...

STARTECH PS800 POWER ı kullanan arkadaşlar bu cihaz hakkında sahip oldukları bilgileri tavsiyeleri paylaşsınlar...

bu cihaz yerine başka bi cihaz öneren olursa onuda gözden geçiririm...

STARTECH PS800 POWER ın piyasada 0 fiyatı ne kadardır? bu siteye pek güvenmiyorum..

acil yardımlarınıza ihtiyacım var..
saygılar değerli üstadlarım..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: ÇOOK AcİL YARDIMLARINIZA İHTİYACIM VAR!.. LÜTFEN

Sevgili dostum özellikle (bu siteye pek güvenmiyorum) sözcüğünden eğer kastın sitemiz ise çok rahatsız olduğumu bildirmek isterim gelelim senin soruna,

Eğer bahsettiğin ürün Powermikser (yatık amfi) ise bırak 2. elini sana sıfırını 800 TL ye vereyim de site marifeti gör 100 TL de sana hediyem olsun. Kargo ücretini ister çek istersen onuda üstleneyim. Sana 2 yıl garantili amfiyi göndereyim kolisini ilk sen aç. Adım muzaffer (0535) 615 99 18 İstanbul Gaziosmanpaşa Saygılarımla,

Cevap: Startech PS800 Power Mixserin Piyasa Fiyatı Hakkında Bilgi

"Çok acil,yardım edin lütfeeeeeeeeen!" şeklinde konu başlığı yazmak yasaktır.Bu şekilde açılan konulara gerekli hassasiyet gösterilmez.Ayriyetten ben içeriği okudum aciliyet gerektiren birşey yok...

Lütfen birdaha ki sefere dikkat edin

Ayriyetten muzaffer hocamda gerekli cevabı vermiş kendisine teşekkür ediyorum ilgisinden dolayı...

Saygılar.

ben bu sitede 2006 dan beri varım üstad :) güvenmiyorum dediğim site gittigidiyr.. yazdıklarımı dikkatlice okursanız anlaşılır :) zaten bu site dışında korgtr sitesine takılıyorum ama favorim yıllardan beri trakyamüzik.. bilen bilir atl_92.. sadece bu powermixerin iş görüp görmeyeceğini sordum..bu hafta tesisat alacağım üstad..

bende ordan almiştim 800tl yee indirimini bekle gittigidiyor bazen kampanya yapıyor %10 gibi o zaman alırsan 800ee almiş olursun bence behringerdense starteck cok daha iyy ben kullanıyorum oldukca memnunum sadece eco su bıraz dandırık ama aynı anda eco reverf verebilyon vatt cok iyy 2*600 watt ayrıca site sakını muzaffer abide güvenilir adamdır ondanda alabilirsiniz...

çok sağol üstad ya.. allah rağzı olsun :) beklediğim cevap bu.. BU SİTEDE HERKESE GÜVENİYORUM BEN.. BİZ BİR AİLEYİZ.. BAZEN İÇİMİZDEN ÇÜRÜK ELMALAR ÇIKABİLİR..ONLARDA ZAMANLA KENDİNİ BELLİ EDİYOR.. peki üstad bu gittigidiyordan aldığımız cihazın garantisi nasıl oluyor? hadi bozuldu alet? nereye gönderecez? nasıl yapılacak geri gelecek?

Sevgili dostum öncelikle yanlış algıladığım için özür diliyorum. Gelelim diğer meseleye, ürün sana ne şekilde gittigidiyor dan ulaştırılır, satılır orasını bilemem lakin şunu belirtmek isterim ki Startech ürünlerinin fabrikası İstanbul dadır. Garanti kağıdını kaybetseniz dahi ürün kodundan adamlar ne zamal imal edildiğini bilirler ve imal tarihi itibariyle 2 seneyi göz önünde bulundurarak garanti kapsamını tayin ederler. Diyelim ki garantisi dolmuş sana çıkaracakları masraf 40 - 50 TL yi geçmez çünkü bu adamların ürünü yanmaz :) Saygılarımla,

ben kullandım bu ürünü.4 kabin bağladım ve performansı gerçekten iyi.sesi iyi basıyor.fiyat perfprmans açısından güzel bir tercih.muzaffer abi sana güzel bir teklif sunmuş.sitemizin güvenilir üyelerinden bir tanesidir.almanızı tavsiye ederim.

üstad benimle irtibata geçersen sevinirm konuşalım biraz,

arkadaşımda vardı deneme amaçlı aldım kullandım benim hoşuma gitmedi.
çok büyük ve çok ağır görüntüde kolonları patlatır diye düşündüm bağladım kolonları sesi açtım ses güzel tizli bası açtığımda anfinin dandikliğini anladım :) bide potanslar sürgülü olduğu için hemen bozuluyor arkadaş alalı 1 sene olmadı 2 tanesi bozuldu.
bence küp anfi daha iyi..