• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Style converter 3 programı

Cevap: Style converter 3 programı

buyrun manuel burda..inglizce ama herşey açıkça anlatılmış..takıldığınız yerleri sorarsınız...

bu arada çocuğunuz hayırlı olsun..Allah analı babalı büyütsün...

Tesekkur ederim ilgine ve alakana
Ama bu manuel zaten bende de var ama cok karısık bısey anlamadım

abi öncelikle dosya adına dikkat etmeliyiz..midimizdeki akorları referans olarak do notasına kabul ediyor...haırlaığımız ritmin akoru C M , Cm yada C7 olması lazım..

midi adlandırması bu şekilde olmalıymış..

****_m.mid major
****_x.mid minör
****_7.mid 7li

mesela midimiz do.major ise isminin sonuna _m ekliyoruz hepsi bu kadar...

bi de 2.kısmı var...eğer çözemezsen onu da anlatirim...

sana zahmet sen komple acıklamasını yaparsan daha ıyı olur ben cozemedım dun zuhal muzıgı aradım onlarda cozamamıs

Moderatör tarafında düzenlendi:

I1 : İNTRO1 I2:INTRO2 .... M1:VARYASYON1 M2:VARYASYON3 .....Diğerleri de bu şekilde kısa ifadeler kullanılmış...

mesela intro1'imizin 1 mezur uzunluğunda olduğunu farzedelim.sol üst köşedeki kutucuğa bir yazmamız lazım...ayrıca midimizin 1. mezurunda yer alması gerekyor...

yani partisyonların midideki dağılım sırası çok önemli...sıralama resimdeki tabloya göre olmalıdır...

ben de öğrendin sayene :)

çok karışık bir program ama zamanla kafa kurcalayarak deneme yanılmayla öğreneceğiz, bilen arkadaşlarımızdan da yardım bekliyoruz...

arkadaşlar yardımınıza çok ihtiyacım var ne olur bu korg pa seslerini nasıl tyrosa çeviririm çok rica ediyorum :(