• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Şubat 2015 - Ömer Narin Ritim Paketi Yayında !!!

Cevap: Şubat 2015 - Ömer Narin Ritim Paketi Yayında !!!

Hıışşşşşttttt ! kartal_123, bir dürteyim dedim. Hemen hemen herkesçe beğenilen, bence de çok takdir görmüş demoların sitede mevcut. Birde ritim yazmaya soyunsan ha ! ne dersin? Apayrı bir konu olduğunun farkındayım. Becerine güvenerek bunun da altından kalkarsın diye düşünmekteyim. Roland sitesinde ritim paylaşan arkadaşların emeği gerçekten takdire şayan. Ama onlarıda sık boğaz etmemek lazım değil mi? Bu ısmarlama işine benzemez. Bırakınız, nerde İLHAM gelirse onlar zaten gönüllü olarak paylaşmak taraftarıdır. Sen dilekte bulunacağın yerde niye kendince bir şeyler katmıyorsun? Aslında fevkaladesin, unutma. Yeni bir şeyde olsa. Bir yerde kızım sana söylüyorum gelinim sen işit misali (Tüm istidatlı üyeleredir lafım). Bundan sonra onca demo yerine (Buda nispeten şart tabiki) az da olsa ritim örnekleri sunsanız fenamı olur? Güzel kardeşlerim. Kalınız sağlıcakla...............

Öncelikle övgüleriniz için teşekkürler bir kaç kez ritim yazmayı denedim fakat başarılı olamadım çünkü ritim yazma işi gerçekten çok başka birşey .

Ritimler cok cok guzel...iltifat olsun diye demiyorum,gercek anlamda cok guzel....ozellikle son 2 aydir gelen ritimlerde kullanilan dabruka tonlari cok canli ve kaliteli....korg kullanan arkadaslalarim ritimleri dinleyince dibi dustu....Omer hocam ellerin dert gormesin...sayende bu aleti her gun daha cok seviyorum....tekrar tekrar tesekkurler...

elinize kolunuza sağlık.Çok teşekkürler....:)

Teşekkür ederim.

Herkes Sevinmiş Ne Güzel.

Ritimler, çalışmalar takdire şayan Ömer hocaya teşekkürler. Benim bir de eleştiri yada sorum olacak, son zamanlarda ritimler yazılırken BK 5 resmi sitesindeki ritim istekleri pek göz önünde bulundurulmuyor gibi geldi bana. Ben egeli olduğum için ordan örnek vercem birisi asma davul harmandalı istemiş mesela ferace yazan var islamoğlu(yazılmış olsa da biraz aslına uzak) diyen var köroğlu var ne biliym son ritimlerin kalitesinde gümbür gümbür bi vahde yok mesela. en bol nevale 9-8 roman şuan bence ama hala roman yazılıyor. neyse sonuç olarak oraya da bakılıyor mu bakılacak mı zamanla yapılır mı vs....

?:confused:

roland bk5 Kullanıcıları İyi Günlerde Kullansınlar...................

haydi bir pakette Serkan hocamdan gelsin...ozledik onun calismalarini...Omer hicama da tekrar tesekkurler...

Roland TÜRKİYE Bizi Duy Lütfen.

Serkan hocam sen de duy bizi

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri