• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sx3000 gitar modu demoları by_ümit

PİYANİST ŞANTÖR

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
........................

Ekli dosyalar

• 01 - 6gtrchar - .mp3
    840.1 KB · Görülen: 246
  • 01 - 6strings - .mp3
    844.6 KB · Görülen: 237
  • 01 - 8beatball - .mp3
    596.5 KB · Görülen: 219
  • 01 - 16ballad - .mp3
    689.1 KB · Görülen: 222
  • 01 - flamenco - .mp3
    359.7 KB · Görülen: 212
  • 01 - strummıng - .mp3
    669.1 KB · Görülen: 195
  • 01 - vandaluz - .mp3
    676 KB · Görülen: 187
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: sx3000 gitar modu demoları by_ümit

bende bu orgu almadan önce bir çok özelliğini bilmiyordum sanki çok demode bir alet gibi sönük duruyordu ortalıkta ama çok farklı bunları kimse göstermiyor alan bir kenara çekiliyor bir de insanlarda piyasada nokia telefon gibi dolaşan korg a karşı bilip bilmeden bir hayranlık var birazda teknik destekten dolayı fakat pa80 gibi eski modellere artık ne teknik destek verirseniz verin ona yapacak bir şey yok artık pa80 nin karşılığı xd9 dur sx3000 ni pa800 pa1x gibi aletlerle kıyaslamak gerekir ve onlardan çok çok daha ucuzdur bu bir şans ve ben bunu değerlendirdim ama tabiki pa800 ve pa1x her zaman bir adım önde param olsaydı pa1x pro alacaktım pa800 hiç düşünmedim bir kere pa55tr alarak korgun kazığını yedim hayatımda böyle bir adi mal daha görmemiştim bu ders oldu korg alacaksan pro sınıfını pa1x pro p2xpro pa3x almak lazım

bende bu orgu almadan önce bir çok özelliğini bilmiyordum sanki çok demode bir alet gibi sönük duruyordu ortalıkta ama çok farklı bunları kimse göstermiyor alan bir kenara çekiliyor bir de insanlarda piyasada nokia telefon gibi dolaşan korg a karşı bilip bilmeden bir hayranlık var birazda teknik destekten dolayı fakat pa80 gibi eski modellere artık ne teknik destek verirseniz verin ona yapacak bir şey yok artık pa80 nin karşılığı xd9 dur sx3000 ni pa800 pa1x gibi aletlerle kıyaslamak gerekir ve onlardan çok çok daha ucuzdur bu bir şans ve ben bunu değerlendirdim ama tabiki pa800 ve pa1x her zaman bir adım önde param olsaydı pa1x pro alacaktım pa800 hiç düşünmedim bir kere pa55tr alarak korgun kazığını yedim hayatımda böyle bir adi mal daha görmemiştim bu ders oldu korg alacaksan pro sınıfını pa1x pro p2xpro pa3x almak lazım

Yerden göğe kadar haklısınız;doğru söze ne gerek...

Kesinlikle korg serilerinde gitar sesleri böyle canlı ve gerçekçe çıkmıyor. Ketronun teknolojisi gerçekten bir başka.

yanlış biliyorsun pa80 ve alt modellerde böyle gitar yok diğerlerinde var belki daha iyileri var

hocam biraz daha demolarınızdan istiyoruz gerçekten hoş geliyor kulağa,bende sx3000 düşünüyorum ama tam karar vermedim.gündem yaylılarla vahde demosu koyabilirmisiniz.kolay gelsin

bence canlı görmeden çalmadan alet alınmaz demolar ile bir yere kadar anlaşılır

Arkadaşım pro demek korgta 5oktavdan büyük ve hoparlörsüz alettir.
Pa1x demişsin onunda prosu 6.5oktav ve hoparlörsüz.
pro olmayan modeli hoparlörlü ve 5oktav. pro olmayan pa1x senin demene gore kalitesiz oluyor. bu nasıl bir tezattır.
pa2xpro ve pa800 de de aynı şey gecerli.
Biraz kafanız karışmış sizin.

Demolar güzel olmuş. Ritimleri siz yazdıysanız gercekten tebrikler. yalnız kullanıdıgınız gitar sesler GM soundu gibi geliyor. GM 2 secerseniz yada sample edilmiş gitar kullanırsanız belki daha hoş gelecektir arkadaşlara.