• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sx3000 gitar modu demoları by_ümit

Cevap: sx3000 gitar modu demoları by_ümit

Arkadaşım pro demek korgta 5oktavdan büyük ve hoparlörsüz alettir.
Pa1x demişsin onunda prosu 6.5oktav ve hoparlörsüz.
pro olmayan modeli hoparlörlü ve 5oktav. pro olmayan pa1x senin demene gore kalitesiz oluyor. bu nasıl bir tezattır.
pa2xpro ve pa800 de de aynı şey gecerli.
Biraz kafanız karışmış sizin.

Demolar güzel olmuş. Ritimleri siz yazdıysanız gercekten tebrikler. yalnız kullanıdıgınız gitar sesler GM soundu gibi geliyor. GM 2 secerseniz yada sample edilmiş gitar kullanırsanız belki daha hoş gelecektir arkadaşlara.

pro olan modeller metal kasalı ve sounduda daha güçlü olanlarıdır
i30-pa1xpro-pa2x-pa3x gibi dek hoparlörsüz olan modelleri kasdediyorum
ayrıca pa1x ile pa1xpro arasında sound ve kalite farkı var bunu kullanan herkez bilir benim kafam karışık değil merak etme sen ayrıca bu ritimleri ben yazmadım orgtaki olan ritimler ben gm seslerinde böyle sesler görmemiştim eminim diğer arkadaşlarda görmemiştir:) dedim ya belki senin pa800 deki gitar sesleri daha iyi olabilir ona sözümüz yok

XD9 uverip sx3000 almayı düşünüyorum bende.Selamlar.Emekleriniz için teşekürler

oldukca guzel vede kulaga hos gelıyyoorrr

pro olan modeller metal kasalı ve sounduda daha güçlü olanlarıdır
i30-pa1xpro-pa2x-pa3x gibi dek hoparlörsüz olan modelleri kasdediyorum
ayrıca pa1x ile pa1xpro arasında sound ve kalite farkı var bunu kullanan herkez bilir

Pa1x ile pa1x pro arasında sound farkı var diyorsan soyleyecek sozüm yok.
Bu saatten sonra saygı duyarm.

Pa1x ile pa1x pro arasında sound farkı var diyorsan soyleyecek sozüm yok.
Bu saatten sonra saygı duyarm.

Arkadaş stüdyoda test yaptım bunun sesi daha iyi demiyor. Piyasada, nette bu tür laflar konuşuluyor. Banada korg satıcısı pa2x i alırken pa800 den farklı ses kartına sahip olduğunu söyledi. Ama korg sitesinde aynısı olduğu belirtiliyor. Nette de bu polemik var. Keşke test merkezi olsada test yapsak .....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaş stüdyoda test yaptım bunun sesi daha iyi demiyor. Piyasada, nette bu tür laflar konuşuluyor. Banada korg satıcısı pa2x i alırken pa800 den farklı ses kartına sahip olduğunu söyledi. Ama korg sitesinde aynısı olduğu belirtiliyor. Nette de bu polemik var. Keşke test merkezi olsada test yapsak .....

Eğer bir üretici diğerinden 1500 tl daha pahalı bir model için sitesinde sound aynıdır diyorsa tartışmamızın anlamı yok zaten Mustafa abi. Oyle olsa derdiki
pa2x in evet govde celik kasa, 128 mb ram, ekran motorlu, tuşe 6.5oktav dir. tüm bunların farkı 1300 tl ediyor. 200 tl farkta ses kartı farkıdır.:D ama oyle demiyor aynıdır diyor.