• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sx3000 Pcm sorunu!

Goxel_22

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron sx3000
Öncelikle herkese slm.Sx3000 kullanıyorum,Ritimlerde bozulmalar var ama version atıp pcmleri tekrar yüklesemde düzelmiyor.mesela darbukaların tırrrr sesleri tirrrrr olarak inceliyor(ara sıra diğer kit sesleri).Ben orguma ritimlerimi hep kendim yazarım.Dün ritim yazarken ritim kitlerini seçiyorum.En baştaki Drum1 den davul kiti seçtim sorun yok.Alttaki drum 2 den kit seçicem darbuka kiti.Deniyorum,(2. bankadan)COUNTRY,ELECTRO,R&B,kitlerini açtığımda,tuşlara basıyorum bir kaç tuşta ses var,sonra orgtan ses çıkmıyor.Org tamamiyle susuyor.Açıp kapatınca düzeliyor.Yine aynı kitleri açıp tuşlara bastığım zaman org yine bozuluyor.Bu kitlerde ne var anlamadım.Kaç defa Düzeltmeye çalıştıysam olmadı,yine aynı.Lütfen Yardımcı olun...

orgta yüklü olan bütün Snd-pat vs.... silip tekrar yüklemeyi denedin mi?

bence servise başvurman gerek.

bence servise başvurman gerek.

Teşekkürler.Orgu servise göndermeden önce burdaki üstadlara sorayım dedim.Yukarıda söylemişsiniz Set klasörünün içindeki(snd,usd v.b)tekrar yükle diye.Dosyaları yükledikten sonra belirttiğim kitler çalmıyor.Çalsa bile orgu kilitliyor.ama set yüklenmeden önce herşey normal.

Başkabir set deneyebilirsin.

Şimdi yeni set denedim ama malesef yine aynı şeyler oluyo.10b yi yüklediğim zaman düzeliyo.Bu orgu servis paklar galiba.