• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sx3000 ümit set(yeniden yükleyin) 2012nisan

PİYANİST ŞANTÖR

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
Arkadaşlar daha önce vermiştim fakat bu sefer registrasyon user ses user drum kit program dosyalarımıda ve kendi yaptığım ritimlerimi veriyorum. Ritimlerin düzgün çalışması için bütün dosyaları yükleyin.

Cevap: sx3000 ümit set(yeniden yükleyin) 2012nisan

ümit abi alete usb nasıl takabiliriz

Çok basit hatta orgun içini bile açmıyorsunuz , floppy nin altında 4 vida var söküp üzerindeki kapağı kaldırın fişlerini çıkarın kızağın vidalarını sökün yerine usb emulatörü takıp fişleri takın vidalayın. Usb emulatör 100 lira

selam abi program ve user sesleri anlamadan değiştirmişim fakat ritimler eksik çalıyor zannedersem drum kiti yükleyemedim yardımcı olursan ritimleri kullanabilirim yardımların için şimdiden teşekkürler.

selam abi program ve user sesleri anlamadan değiştirmişim fakat ritimler eksik çalıyor zannedersem drum kiti yükleyemedim yardımcı olursan ritimleri kullanabilirim yardımların için şimdiden teşekkürler.

usd, usv, prg dosyalarını yüklersen düzgün çalışır ritimler. Bunları yüklemek için disketi takınca bu dosyaları seçip( select ile) load yapıcaksın o kadar.

hocam merhaba bişey sormak istiyorum. Ritimleri Fa üzerinden yapmışsınız sanırım. İntroları re kararından girdiğimde müzik çok farklı geliyo. Fa akorunu basınca normalle dönüyo. Bu ritimlerin introlarını Re kararı çalması için ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

Eline emeğine yüreğine sağlık üstadım

hocam merhaba bişey sormak istiyorum. Ritimleri Fa üzerinden yapmışsınız sanırım. İntroları re kararından girdiğimde müzik çok farklı geliyo. Fa akorunu basınca normalle dönüyo. Bu ritimlerin introlarını Re kararı çalması için ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

o ritimler korg ritimleri malesef bu kadar oluyor yani ben sadece ketrona çevirdim ben yazmadım yani.

peki bu konuda yardımcı olabilirmisiniz korg'un sevdiğimiz ritimleriniketrona nasıl çeviririz. Bi ara uğraştım ama ketronun drum kitlerine uymadığı için soğudum bu işten

styl works ile formatını çevirdiğin ritimlerinin drum kitlerinin dizilişini ketrona user drum kit olarak yapacaksın o zaman uyar.