• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yeni!!!sx3000 ritim indir + demo by_ümit

PİYANİST ŞANTÖR

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
Merhaba arkadaşlar en son imalatım olan ritimi sx3000 paylaşımına veriyorum demosunuda dinleyebilirsiniz yüklemeden önce plus4 ile çalışır.

Ekli dosyalar

• ketron sx3000 vahde.mp3
    1.4 MB · Görülen: 411
  • UCE2012W.rar
    8.1 KB · Görülen: 216
Cevap: yeni!!!sx3000 ritim indir + demo by_ümit

Süper olmuş süper her zamanki gibi ... Ankara Çubuk tan selamlar kardeşim...

abi ellerine sağlık çok güzel olmuş

ellerine sağlık çok güzel olmuş süper:)

şu ketron sx 3000 güzel aletde şu mesur kaçırma olayını çözemediler yaw gçen gün tünel müzikte plus 4 üne bakıyım dedim baktım aynen problem devam ediyor sordum ordakilere maalesef diyorlar böyle bu diyorlar..... çok acı yazık ettiler alete.....

evet işlemcisi zayıf olduğu için aynı anda bir iki işlem yapmaya kalkınca o sırada ritimde hafif bir aksama yapabiliyor bazı ritimlerde fakat auto crash özelliğini devre dışı bırakınca biraz daha iyi oluyor fakat kendi batı ritimlerinde böyle bir problem olmuyor bu yüzden ritim yazarken sıfırdan boş pattern hafızaya değilde bir batı ritimi tamamen kopyalayıp bunun üzerine ritim yazınca bu sorun olmuyor. Ketron sx3000 gerçekten çok güzel bir alet fiyatına göre sound ve sesler drum kitler çok iyi buna karşılık elektronik teknolojisi geri kalmış.