• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sx3000 ve usb emulatör kullanımı

Cevap: sx3000 ve usb emulatör kullanımı

Hocam Allah razı olsun cok tesekkür ederim. Bende aynı işlemi ketronxd9 a uygulayacagım. Aklımda iki soru işareti var: 1. Bu usb nin boyutu önemli mi? Yani org her boyutta usb yi destekliyor mu? 2.ise diyelim ki usb yi böldğm ve dosya yükledim. Org a taktım, pki usb ye orgun hangi bölümünden ulaşıcam ve dosyaları(ritimleri) orga nasıl kaydedeceğim? K. Bakmayın sorular sacma ve basit olmuş olabilir, yeni aldım orgu o yüzden daha önce böyle bir tecrübem olmadı. Bu konuda bilgi sahibi herkes cevaplayabilir, memnun kalırım. Şimdiden tesekkür ederim, saygılarımla..

Cevap: sx3000 ve usb emulatör kullanımı

merhabalar sizin vermiş oldugunuz numarayı 2 defa aradım bir bayan çıktı ve yanlış numara oldugunu söyledi size numaramı özel mesajla yazdım ararsanız usb bellek biçimlendirme konusunda yardımcı olabilirim.siz usb bellegi 1.44 mb olarak tek disket olarak görmesini istiyorsanız o çok basit usb bellege orgtan format atarsınız olur biter.fakat programla usb bellegi 100 disketlik bölümlere bölüp her bölüme ayrı datalar yükleyip usb emulatörde istediğiniz numaralı bölümü seçip yükleme yapabilirsiniz ayrıca bilgisayardada istediğiniz numaralı bölüme istediğiniz veriyi aktarıp orgta okutabilirsiniz
mesela usb yi 100 adet 1.44 mb bölümlere böldük.1.bölüme ritmleri 2. bölüme midileri 3. ve sonraki bölümlere pcm leri yükleyip usb bellegi orgtaki usb emulatör e takıp dijital ekrandan 1 seçerseniz ritmleri görüp orga yükleyebilirsiniz.numaratör ü 2 ye getirip orgtan fdd ye tekrar basarsanız midileri görebilirsiniz
yani 100 adet floppy disket 1 usb nın içinde.püf noktası usb yi biçimlendirme sisteminde beni ararsanız yardımcı olabilirim

hocam fdd tuşu hangisi acaba? ben de sorun yaşıyorum. 100 parçaya böldüm ama org sadece 1 i görüyor. 2,3,4 yaptığımda emülatörü no files found yazıyor.
yardımcı olabilir misiniz? tşkler