• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sx3000 yeni ritm

• Konbuyu başlatan ocak76
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K

ocak76

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha A3000 & korg pa1xpro
arkadaşlar sx3000e yeni ritmler yazdım tamamlamak üzereyim ritmlerin önce demolarını yayınlıcam sizlerin tavsiyelerinize göre de ritmlerde düzeltme yapıp ritmlerin kendilerini yayınlıcam sx3000 çok güzel bir cihaz üzerine düşüldüğünde çok güzel şeyler çıkıyor ses yazma user program yapma gereği duymadım çünkü ümit abim sağolsun buradan paylaştığı program gayet başarılı

Ekli dosyalar

• sx3000ee8.jpg
    sx3000ee8.jpg
    119.6 KB · Görülen: 147
Cevap: sx3000 yeni ritm

sx3000 cilere hayırlı olsun yeni ritimler, rıdvan kardeşim gönderdi bana denedim çok güzel olmuş gerçekten işte ketron un böyle kullanıcılara ihtiyacı var, her seferinde söylüyorum orglar hakkında fazla bilgisi olmayanlar ketron almasınlar daha basit aletlere yönelsinler sonra ağlıyorlar vede aletin suçu yokken hakkını yiyorlar, etrafta ne güzel hazır hazır orglar cirit atarken hem kendinize hem ketrona yazık etmeyin:D

aynen katılıyorum abi

rıdvan hocam ritimleri ne zaman paylaşacaksın taslağına bile razıyım cidden yoksa satmak istiyorum bu cihazı adam akıllı ritim yok

abi mesajım sana ulaşmadımı??

hayı ulaşmadı kardeşim mesajın