• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sx3000 yeni ritmler

• Konbuyu başlatan ocak76
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 40
  • Görülen : 9K

ocak76

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha A3000 & korg pa1xpro
arkadaşlar sx3000e yaptığım ritmlerin bazılarının demolarını sunuyorum tüm ritmler tamamlandığında paylaşacağım yani yöresel ritmleri de tamamladıktan sonra sizlerle paylaşacağım yorumlarınızı bekliyorum bakalım beğenecekmisiniz...?ritmlerin kendilerinide ekledim arkadaşlar güle güle kullanın

Ekli dosyalar

• rıdvan sx3000 plus4 ritmleri.rar
    69.6 KB · Görülen: 300
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: sx3000 yeni ritmler

Naptın hocam sen:)

Sx3000 için dinlediğim en iyi ritimler, Helal olsun.

sağolasın beğenmene çok sevindim

Rıdvan, çok güzel ritimler ayrıca demolarda mükemmel olmuş senin gibi profesyonel bir arkadaşın bu işe el atması sx3000 kullananlar için büyük şans bu iş en çok tünel müziğe yarayacak en çok gördüğüm kadarıyla son zamanlarda sx3000 kullanıcısı oldukça çoğaldı bunda bizim buradan yaptığımız desteklerinde etkisi oluyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

evet abi ama değerlendirilmesi gereken bir alet ilgilenildiğinde çok iyi malzeme çıkıyor

hepi çok güzel rıdvancım.ha şöyle ya.bıkmıştım ketronun karma karışık eski ritimlerinden..orkestrasyon olmuş..çok iyi...eline sağlık rıdvanım

teşekkür ederim abi çok sağol beğenmene çok sevindim

Sahnede temel teşkil eden ritimlerin hepsi var. Şahane akıcı ..... Ellerinize sağlık....

ritimler çok güzel...bende ritim yazıyorum ama akor bölümlerinde sorun yaşıyorum akor basınca ses kayıyor...başarılar...