• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

t4 ney demo

volkanorg

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
a2000 v2 plus emo usb psr s950
buda bir hakan tuncer gerçeği.........

Cevap: t4 ney demo

üstadım parmaklarına sağlık demodaki ney çok güzel buna benzer bir ney bendede var ancak demodaki gibi efectleri bu kadar güzel ayarlı değil efecktlerini güzel ayarlamışsın paylaşabilirsen çok sevinirdik.

Linki tazeleme imkanı olan arkadaşlar varsa çok mutlu olurum

Moderatör tarafında düzenlendi:

aman Alim Hakan saglam bi kardesim ,saglam bi insan ve saglam bi muzisyendir pek ole taklitle vesairle isi olmaz ;)

harika yorum...

Volkan kardeşim Benim Demoyu beğenmiş burada paylaşmış kendisine teşekkür ediyorum
İler-Reiss Canımsın duygu ve düşüncelerin için sonsuz teşekkür.

Taklit konusuna gelince piyanist Ali kardeşim ; sizin Taklit etmediğiniz bir çalışmanızı dinlemekten onur duyarım.

Sağlıcakla Kalın
SAYGILAR
Hakan TUNCER

Bilmem ilker abi figürler şenpınarın aynısı 9 yıldır şenpınarı dinliyorum nameler aynı

Bilmem ilker abi figürler şenpınarın aynısı 9 yıldır şenpınarı dinliyorum nameler aynı

Duygu Bu be Alim simdi Taklit dedinmi o zaman kirici oluyo bana de ama Simdi belli seviyedeki muzisyene dedinmi ayip kaciyo Belkide Benzeri desen daha yerinde olacakti ;)
Olabilir dil surcmesi arada :)

Abi neysem oyum farkındaysanız kötü demedim aynı parça resmini öptümde yattım bende aynı şekilde çalıyorum şenpınara özeniyorum keşke murat hakan abiler gibi picbend kullanabilsem ama demo kısa sürmüş o üzücü