• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

T4 - Onur Yılmaz Set demo

trigovina

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha A3000
Arkadaşlar, tesadüfen buldum.
Bence piyasadaki setlerden daha sağlam bir sete benziyor.
Setinin satılık olup olmadığını bilmiyoruz.
Youtube'a tanıtım amaçlı koyduğuna göre muhtemelen satacaktır.
Kendisini tanıyan arkadaş varsa, iletişime geçip detaylı bilgi verirse seviniriz.

Alıntıdır..
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=PiEBmrIKkDg&feature=channel&list=UL"]yamaha tyros 4 set bu 20%1 setin - YouTube[/ame]

Cevap: T4 - Onur Yılmaz Set demo

Üstad, sizin sete de böyle tanıtım yaparsanız daha sağlıklı değerlendirme şansı olur.

arkadaslar onur yılmaz arkadasım kendı yaptıgı setını kı demolarda dınledıgınız sadece %20 dır tamamını bır ıkı gune kadar su adresde paylasıcak..hemde bedava para yok..yalnızca tyroscu gecınıp ınsanlara hıc bı paylasımda bulunmayanlara nazaran...

[url=http://www.facebook.com/groups/235263349867685/401029886624363

Tyros 1-2-3-4-4b paylasım gurubu facebook

macıt vega abımızde tyros ıcın orjınal soun da seslerını paylasıcak onur yılmaz setle aynı gun...ınsallah bu paylasımlarla tyros en azından bır adım atar

onur kardeşim t 4 kullanıyorum set için yardımcı olursan sevinirim saygılar ararsan numaram 05356573753

Slm arkadaşlar onur abim benm cok yakından arkadaşımdır :) giresunluyuz bendede t2 var suan onun orgunun üzerinde bulunan set bence piyasayı altüst eder o derecede süper bir set sahsen kullandığım için biliyorum :) saygılar

Slm arkadaşlar onur abim benm cok yakından arkadaşımdır :) giresunluyuz bendede t2 var suan onun orgunun üzerinde bulunan set bence piyasayı altüst eder o derecede süper bir set sahsen kullandığım için biliyorum :) saygılar

Sen bilirsin o zaman Facebook sayfasinda bedava dagitacakmi peki ? :)

tyros 2 için olan seti piyasada var mı yoksa kendinde mi sadece?

paylasimlara devam..

arkadaslar piyanist doganin setide süper adam kenece ve mey yapmis hasta oldum resmen tyros 2 set yapmis facede dinledim ama paylasima sunmuyor :( demolarini rica ettim böle güzel ugrasan arkadaslarimizi bu siteye yönlendirmek lazim. gercekten hepsi emek sarf ediyorlar..emegi gecenlere tesekürler saygilar hepinize...

selam onur kardes bu sete cok güzel kardes nasil elde ede biliriz bu harika seti
saygilar almanyadan