• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

T5'mi ALAYIM T4+A2000'mi NE DERSINIZ???

Cevap: T5'mi ALAYIM T4+A2000'mi NE DERSINIZ???

T4 deki Drumkitleri derken fabrikasyon Drumkitlerdenmi bahsediliyor yoksa kisiye özel setteki Drumkitlerdenmi bahsediliyor yoksa Style Drumkit ve Perkisyon adreslemelerindenmi tam anlayamadim?suan T4 deki setimi sorunsuz kullaniyorum + Emo Turkishpack ve diger setler!sadece su an Drumkit edit yapilamiyor YEM üzerinden,buda kisa zamanda eklenecek!
Sunuda söylemeden gecemeyecegim YEM programini kullanmak ehliyet ister,Mac de baska Windowsta baska gizli dosyalar vs.

Moderatör tarafında düzenlendi:

T4 deki Drumkitleri derken fabrikasyon Drumkitlerdenmi bahsediliyor yoksa kisiye özel setteki Drumkitlerdenmi bahsediliyor yoksa Style Drumkit ve Perkisyon adreslemelerindenmi tam anlayamadim?suan T4 deki setimi sorunsuz kullaniyorum + Emo Turkishpack ve diger setler!sadece su an Drumkit edit yapilamiyor YEM üzerinden,buda kisa zamanda eklenecek!
Sunuda söylemeden gecemeyecegim YEM programini kullanmak ehliyet ister,Mac de baska Windowsta baska gizli dosyalar vs.

doğru bilgiyi ve açıklamayı kardeşim vermiş veriyor kendisine teşekkür ediyorum
kardeşiminde yazdığı gibi t4 setini sorunsuz şekilde okumaktadır sadece drum kitlerine adresleme yapmak gerekiyor o kadar zaten seslerde herhangi bir sıkıntı yok bu adreslemede çok yakında yeni çıkacak olan YEM versiyonu ve os ile giderilecek

kardeşiminde yazdığı gibi t4 setini sorunsuz şekilde okumaktadır sadece drum kitlerine adresleme yapmak gerekiyor o kadar zaten seslerde herhangi bir sıkıntı yok bu adreslemede çok yakında yeni çıkacak olan YEM versiyonu ve os ile giderilecek

Hocam alet çıkalı ikinci yıla döndü. Basit bir programı Yamaha firmasının hala bitirememiş olması enteresan...

Hocam alet çıkalı ikinci yıla döndü. Basit bir programı Yamaha firmasının hala bitirememiş olması enteresan...

Mustafa Abi Sen İyi Müzisyensin Ne Dersin Bu İşe Henüz T4'ün Parasını Vermedim T5 mi Alayım Aman Sakın KORG Demeyin Lütfen :)

Ya T4 Ya T5 Bu İş Bu Gece Bitecek........

Mustafa hocam,

basit bir program olarak görmemeliyiz diye düsünüyorum!YEM olayi bir Devrimdir bilirsiniz Devrimler sancili olur ;) suna katilirim T5 1 sene erken sürülmüstür piyasaya fakat herseye ragmen revulüsyondur ilerde cok daha iyi anlayacagiz degerini sahsi fikrim tabiki.

Mustafa Abi Sen İyi Müzisyensin Ne Dersin Bu İşe Henüz T4'ün Parasını Vermedim T5 mi Alayım Aman Sakın KORG Demeyin Lütfen :)

Ya T4 Ya T5 Bu İş Bu Gece Bitecek........

Sana akıl verecek durumda değilim...zira bende yeni alet arıyorum...ama T5 de yazılım çıkmazsa listemde yok......

Sevgili Tutkumüzik,

ben tesekkür ederim.Adresleme olayindada sorun yok aslinda YEM olayi cok anlatilamamis Yamaha tarafindan inanin cogu seyleri kendiniz cözmeniz gerekiyor,yazmaya kalksam görsel olmadigi icin yine SIKINTILAR olusacak cok ince detaylar var insallah Yamahadan birisi YEM tamamen düzeldiginde bir kullanma Videosu tam teferruatli hazirlar.

Mustafa hocam,

basit bir program olarak görmemeliyiz diye düsünüyorum!YEM olayi bir Devrimdir bilirsiniz Devrimler sancili olur ;) suna katilirim T5 1 sene erken sürülmüstür piyasaya fakat herseye ragmen revulüsyondur ilerde cok daha iyi anlayacagiz degerini sahsi fikrim tabiki.

YEM de ne yapılıyor....Değişik packlerden sesi ritimi ayırıp bir araya getiriyorsunuz...Bu özellik Korglarda on beş yıldır var zaten......Kronos 12 insert 2 master efekt uyguluyor bir sese...3500 euro fiyatı var.....T5 de kaç tane....

Vallahi ben hic 15 seti sak diye birlestiremedim Korg da :)