• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

T5'mi ALAYIM T4+A2000'mi NE DERSINIZ???

Cevap: T5'mi ALAYIM T4+A2000'mi NE DERSINIZ???

tabiki Kronos u Motif le karsilastirmak lazim

tabiki Kronos u Motif le karsilastirmak lazim

Aynı sınıf olmadığını biliyorum da reformdan bahsettiğinizden dolayı bu örneği verdim...Şu gerçek ki artık oooo diyeceğimiz yenilikler olamıyor....Audyadaki numaraları korg da yamaha da uyguluyamadı....

Değerli Dostlar Kavgasız Gürültüsüz Bilinçli Olarak Yapılan Yorumlarınızdan Dolayı Sizlere Ayrıca TEŞEKKÜR EDİYORUM

Bir Aksilik Olmazsa Bu Cihazı Alıyorum T4ün Parasını Vermemiştim Zaten

Şak diye olmaz tabi....Zaten 15 set nerede....Toplasan 4 farklı set vardır...Gerisi çoğalma...

tabiki 15 set yok fakat SAK diye cakiyorum setleri ;)

hocam sorun oda degil sorun bizde önyargiliyiz bilgi olmadan fikir sahibiyiz 15 senedir bunca Korg kullanicilari uyutulmus ozaman millet set dizecem diye Alzheimer oldu :) ALLAH tan yamahada böyle birsey yok kimse almasin cogalmasin ayni setin Ahmet, Mehmet, Veli vs. isimleri degistirilerek sürülmesin.

Değerli Dostlar Kavgasız Gürültüsüz Bilinçli Olarak Yapılan Yorumlarınızdan Dolayı Sizlere Ayrıca TEŞEKKÜR EDİYORUM

Bir Aksilik Olmazsa Bu Cihazı Alıyorum T4ün Parasını Vermemiştim Zaten

T5 şin tonu çok hoş...Dün akşam ilhanın salonda dinledim ve 20 dakika kullandım. Yazılımda çıkar yakında...Hayırlı olsun....

Aynı sınıf olmadığını biliyorum da reformdan bahsettiğinizden dolayı bu örneği verdim...Şu gerçek ki artık oooo diyeceğimiz yenilikler olamıyor....Audyadaki numaraları korg da yamaha da uyguluyamadı....

Degerli Mustafa hocam,

Audya dediniz inanin kullanan biri olarak yaziyorum,
Aletin halen OS sorunlari cözülmüs degil sistemde sorunlar var,Sahnede kullanimi cok pratik degil halen kullaniciya acik bir Drumkit düzemiyorsunuz,loop olaylari bile tam tekmil degil yamaha kullanan biri cok iyi bilir Yamaha Sizi asla yolda birakmaz Tas gibi sistem.

İlhan DEMİREL'den mi Bahsediyorsun Mustafa Abi ??? O ÇokUygun Paraya Aldı Şanslı Adam......

Degerli Mustafa hocam,

Audya dediniz iannin kullanan biri olarak yaziyorum,
Aletin halen OS sorunlari cözülmüs degil sistemde sorunlar var,Sahnede kullanimi cok pratik degil halen kullaniciya acik bir Drumkit düzemiyorsunuz,loop olaylari bile tam tekmil degil yamaha kullanan biri cok iyi bilir Yamaha Sizi asla yolda birakmaz Tas gibi sistem.

Haklısınız.. Yazılım problemlerini bir çoğundan önce de biliyordum. Hatta sitede mesela usb 1.1 kullanıyor dediğimde kimse inanmamıştı....Neyse Ocak ayındaki Amerika fuarında 4x muadili yeni korg, edit ve sample özelliği gelişmiş uygun fiyata Yamaha PSR 960 ve Ketronun küçük Audya tarzı yeni orglarını görüp karar verecem ne alacağıma...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Korg,Ketron,Roland kullanan Abilerimiz kardeslerimiz yanlis anlamsinlar her aletin tadi farkli ve kendine özgü sorunlari var,ben Yamahayi seviyorum Soundundan ve saglam Sisteminden dolayi,Ketronuda cok sevdim fakat sorunlari,eksiklikleri korkuttu,Korg u sound olarak sevemedim alisamadim,Roland i hep sevdim ama vefat etti ne yazikki(Barkat abi nur icinde yat).ALLAH herkese hayirli bol kazanclar nasip etsin.

Moderatör tarafında düzenlendi: