• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tablet Tavsiyeniz?

Cevap: Tablet Tavsiyeniz?

tablette asus derim......elınızdeki para ile alabilirsınız sanırım........tablette bence işlemci + cözünürlük+pil ömrü+kendi belleginin 16 gb.olması+ 8-10 inc olması gibi özellklere bak...........

Note 8.0 alabilirsin ikinci el kullandım çok memnun kalmıştım,ipad mini de güzel

Valla cok kararsız kaldım arkadaşlar fiyat aralığıı 350yi geçemiyorum görüntıü kalitesi internet çekimi iyi olsa yeter facebook sahibinden.com youtube trakya müzik arada bi film izliycem bukadar sabah alıcam tavsiyeleri bekliyorum

samsung tab 4

Fiyat performans oranı en iyi marka SAMSUNG'tur. Sakın casper veya bilinmedik birçok markadan almayın. Uzun yıllardır bu işin içinde olan birisi olarak söylüyorum.

Asus' da iyidir ancak samsunglarda bulunan HOME tuşu ciddi anlamda rahatlık sağlar. Sadece bu HOME TUŞU yüzünden bile tercih edilir. Bende note 2 var. Yeğenime de bunun tabletini yani Tab 3 almıştım. Halen kullanıyor. :)