• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

takas

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
roland bk5 or orgumile ikinci el dante tr ilekafa kafaya takas isteyen i arıyorum düşünenler .05302853279 arayabilir saygılar.güncel konu..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: takas

bana niye konu kapanıyor zühal müzikten sıfır olarak aldığım roland bk 5 or diye baslık atmıssın telefonda baskasından aldım dıyorsun aldıgın kısıde baskasından almıs cihaz 3.el olmus yazdıgın bılgılerı duzelt insanları yanıltma

sen le alışveriş olmaz diyorsunda ne yaptık yani faturan varsa takas yapalım dedik
yegenım yırttı attı dedin
1 zühal müzikten sıfır olarak aldığım roland bk 5 or diye yazıyorsun 2 3 aylık cihaz diyorsun
2 fatura yı aldıgın yerden çıkartalım dedim ben başkasından aldım dedin
3 aldıgın adamla görüştürdün beni oda başkasından almış
4 beni arayan adam teli suratıma kapattı ayıptır ya

biraz durust olalım ben cihazın 3 sahibiyim diye r konuyu düzelt asıl senle alışveriş olmaz

Öncelikle takas yapılacak klavyeye ait resim eklenmemiş.Ayrıca arkadaşın yazdıkları yukarıda ....Buna hemen bir açıklama getirirseniz beyefendi fazla karşılıklı polemiğe girmeden......Siz Cengizhan bey geçenlerde Admin tarafından banned olan MAKTAS rumuzlu üyemiz misiniz ....

resim eklemeyi becermiyorum özür dilerim güncel konu sayın omunal şu maktas nedir açıklarmısınız ben bu siteye yeni katıldım birine benzetmeniz biraz ayıp olmıyormu.bir kere siz kimsiniz polismi acaba kendinizi tanıtırmısınız hata ettimse özür dilerim yukarıda ki konuda biraz hatalıyım o genç tende özür dilerim başkasının ağzına bakıpta öyle yazdım eh birazda acemilik var saygılarım msunarım..

Öncelikle ben kimim açıklayayım ben bu sitede moderatör bir insanım ....burada vakit buldukça sitede tüm konulara bakar ve incelerim.Verdiğiniz ilan da cihazı sıfır aldım diyorsunuz size müşteri olan arkadaşımız araştırıyor ve cihazın 3. sahibi olduğunuzu İDDİA EDİYOR. Bende o zaman elimdeki yetki ile sizin ilanınızı tabi ki sorgularım.Ayrıca ilanınıza resim eklemesini anlatmışım sabit konular bölümünde var. Ekleme olmaz ise ilanınız silinir.AYRICA mrttr34 RUMUZLU ARKADAŞIN İDDALARINA BURADAN CEVAP YAZIN CİHAZI SIFIR MI ALDINIZ YOKSA 3.üncü SAHİBİ MİSİNİZ?

vallahi bende kandırıldım aldığım şahış önce sıfır dedi sonra iş oraya vardı ama org temiz onda şüphem yok işin aslı benim moralim çok bozuktu çünki şubat ayının 27 de 58 yaşnda eşimi beyin kanserinden kaybettim ondan sora buorgla uğraşırken böyle şeyler oldu takas etmek istiyordum dante tr o yeğenim de yok fatura yok garanti si derken orguilk aldığım kişi devre ye girmesiyle böyle oldu ben kendi adıma herkesten özür dilerim .acaba yanlış anlamyın ama roland bk 5 or mu dante tr ilemi yoksa ketron xd 9 takas etsem m,i cevap vermeye mecbur değilsiniz saygılarımı sunarım..düşünenler burdan yazabilir..

zühal müzikten sıfır olarak aldığım roland bk 5 or umu bir türlü kullanmasına alışamadığım dan dolayı medeli dante tr ile alacak verecek olmadan yani kafa kafaya takas etme tr xt de olursa da olur istiyorum .ben ist .küçükçekmece kanaryada oturuyorum düşünenler arayabiliristanbulolursa orglarımızı görebiliriz cep 0532853279 .satgılar.

Sıfır olarak Zuhal müzikten almadığınız bir cihazı sıfır cihaz diye forumdan başka bir arkadaşa satmak istemeniz cihazın 3. sahibi olduğunuz halde sıfır olarak alıp ta ilk sahibi gibi göstermeniz ve bunu da; beni de kandırmışlar diyerek bence geçersiz bir savunma yapmanız nedeni ile 10 gün süre ile üyeliğinize uyarı amaçlı yasaklama getirdim. Aynı davranışı veya benzer bir davranışı yapmanız durumunda sürekli yasak getireceğim. Burada ben sizin hakkınızı da başka arkadaşların hakkını da korurum ve sıfır almadığınız bir cihazı nasıl olur da sıfır diye satabilirsiniz? Ağızdan çıkan sözler kişileri bağlar daha dürüst bir ifade ile ben bunu birisinden aldım diyerek doğru söylemiş olurdunuz....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...