• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

talihim yok bahtımkara.. yeni demo (furalabi)

furalabi

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa300
yeni demo... az önce yaptım.. yine hücum kayıt umarım beğenirsiniz.. yorumalr için şimdiden teşekkürlerimi sunarım....

yedek link:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: talihim yok bahtımkara.. yeni demo (furalabi)

benim fovori şarkılarımdan biridir bu,sesine eline sağlık vuralcım

Vural abı zıppyshare olarak ekleme ımkanın varmı abı bıtanede emrah sarkısı calarmısın 2yıl once pa80ım vardı utar muzıkten almıstım 1hafta kullandım hırsızlar goturdu kolay gele vural hocam

benim fovori şarkılarımdan biridir bu,sesine eline sağlık vuralcım

abim teşekkür ederim güzel yorumun için... bi senden bi benden geliyo demolar :) seninde yüreğine sağlık...saygılar sevgiler..

Vural abı zıppyshare olarak ekleme ımkanın varmı abı bıtanede emrah sarkısı calarmısın 2yıl once pa80ım vardı utar muzıkten almıstım 1hafta kullandım hırsızlar goturdu kolay gele vural hocam

alicim zippy den yükledim ilk demomu hata verdi şarkıyı deforme etmiş kimse dinleyemedi.. soundcloud çok daha kaliteli bir site.. üyelik istiyor sanırım birkereye mahsus üyeol bidaha uğraşma. sende demolarını burdan yayınla tavsiye ederim. sana söz yarın emrahtan bi parça yayınlıcam :)

BEnim telefon zippyshare ve 4shared kabul ediyo sorun bende

harika eline sağlık usta

yine her zamanki gibi güzel bir çalışma.vede harika bir ses ve yorum.gerçektende sesin çok güzel çok iyi kullanıyorsun furalabi.yüreğine sağlık.