• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

talihim yok bahtımkara.. yeni demo (furalabi)

Cevap: talihim yok bahtımkara.. yeni demo (furalabi)

yine her zamanki gibi güzel bir çalışma.vede harika bir ses ve yorum.gerçektende sesin çok güzel çok iyi kullanıyorsun furalabi.yüreğine sağlık.

:) teşekkür ederim ferdesu hanım.. güzel yorumlarınız motivemi arttırıyor.. bugünde bir sürü demo yaptım yine :) her tarz var... elimden geldiğince layık olmaya çalışıyorum...

Sesiniz ve ellerinize sağlık....

kardeşim çalışmalarını büyük bir zevkle dinliyom devamı dilegiyle başarılrın her daim olsun

kardeşim çalışmalarını büyük bir zevkle dinliyom devamı dilegiyle başarılrın her daim olsun

çok teşekkür ederim abim.. beni onurlandırdın bu yorumunla... layık olmaya çalışıyorum güzel yorumlarınıza... daha çok demo var elimde :) hergün bir tane paylaşıcam bir aksilik olmazsa... saygı ve sevgilerimi sunarım....

vural bu kadar iyi olmaya hakkin yok,senden sonra kimse demo yapmaya cesaret edememeye basladi,super olmus arkadasim eline saglik,basarilarin daim olsun.....

vural bu kadar iyi olmaya hakkin yok,senden sonra kimse demo yapmaya cesaret edememeye basladi,super olmus arkadasim eline saglik,basarilarin daim olsun.....

:) :) hocam çok güldüm Allah razı olsun:) bu güzel yoruma ne diyeceğimi bilemiyorum... bana sorarsan normal bir performans bu. yani öyle çok iyi falan değil. ama hiç yoktan iyidir diyelim:) hergün bir tane paylaşmaya devam edicem.. bu ayı çıkaracak kadar hazırda var.. :) iyi dileklerine ve güzel yorumuna çooook teşekkür ederim... layık olmaya çalışıyorum...

.
Güzel başarılı bir çalışma olmuş,

Emek ve paylaşımlarınız için Teşekürler...

.
Güzel başarılı bir çalışma olmuş,

Emek ve paylaşımlarınız için Teşekürler...

güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim hocam.. beğenmenize sevindim...

Gönlüne, sesine sağlııııık...