• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tam kapalı kutu pa800 bulmuştum'ki a2000 kafamı karıştırdı-yardım..

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
arkadaşlar beni uzun süredir tanıyorsunuz zaten, atl_92 nickimle buralardayım 4-5 senedir :) 2008 de a300tr ile başladım bu işe şu zamana kadar a300tr ile yola devam ettim( ara ara korg,roland,gem,yamaha filan kullandım ama arkadaşların aletleri) ve tam pa800 alacaktım kapalı kutu bulmuştum(0 cihaz) ama a2000 piyasaya çıktı ve kafam fena karıştı..Korg un sorunları belli zaten.. tuşlarından swiçlerine kadar uğraştırır sanırım beni..a300tr'm ile şu zamana kadr bi çok program yaptım,çok şükür yarı yolda bırakmadı beni ve tık bile demedi...

sizlere sorularım şunlar olacak;
1-a2000'de sample olayı olacak'mı arkadaşlar,? bu benim için çok önemli..düğüne çıkmak için..

2-a2000'de Tr-v2 plus gibi güncellemeler vs. olaylar olacakmı?

bu aleti salim abinin paylaştığı videodan dinledim kısa bi video olsada önü açık bi alete benziyor, bomboş alet daha piyasaya yeni çıkıyor ve üzerindeki elektro sesi gerçekten mükemmele yakın...

Neden Korg almak varken Yamaha diye soran arkadaşlara cevabım..

Korg elbette düğünler için vazgeçilmez ve mükemmel bi alet korg cu arkadaşlar yanlış anlamasın ama pa800 bana çok ağır ve hantal geliyor...Mükemmel alet ama kullanım açısından günlerce bende kaldı caldım aleti ama açılışta bile bekliyorsun uzun süre...

Yamaha bu tür şyleri çoktan aştı artık... a2000 De sample olayı var ise gözü kapalı gidip bu aleti alacağım..

Lütfen sorularıma cevap verin..Polemik yaratmak için değil sakın yanlış anlaşılmasın... o kadar para verecez yıllarca birikim yapıp paramız boşa gitmesin...

Saygılar değerli üstadlarım..

Cevap: Tam kapalı kutu pa800 bulmuştum'ki a2000 kafamı karıştırdı-yardım..

frden slmlar usdat bence yamahadan vaz gecme

Araştır, danış, karşılaştır, dokun, test et, satın al.

imkanım olsaa... ah ah.. :) sample olayını bilen varmı bu sorunun cevabını bilmek yeterli

sample atılmıyor bildiğim kadarıyla,

evet benim bildiğim kadarıyla da atılmıyor ...

:S kader...

Bence bıraz daha bekle lost kardes cıhaz ıyıce ıslensın buda 1 2 yılı bulur

:) üstaadım bu yaz sezon başladığında düğün işine atılacam, o kadar bekleyebilecek zaman yokki.. a300tr var elimde.. onunla düğün olmaz :) olsada olay cıkar

Sample almayan alet sıkıntı yaratır ketron gibi. Kullanıcıya açık olması bence çok önemli.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri