• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tanrı İstemezse BARON_

• Konbuyu başlatan BARON_
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 26
  • Görülen : 5K
Cevap: Tanrı İstemezse BARON_

cok temiz okumussunuz,meyani ikises daha ciksaymissiniz cok daha guzel olurmus,paylasim icin tesekkurler.

Kayıt 10 numara 5 yıldız. Vokal çok kuralcı olmuş daha serbest olsa daha iyi olurmuş. Çünkü sesin gidecek yeri var. Nacizane bir eleştiri Özür diliyorum. Elinize yüreğinize sağlık :)

Üstad klavye ile mi yaptınız yoksa program falan mı ben onu anlamadım. Profilinizde enstrümanda yazmıyor konuda da yazmıyor.

Üstad klavye ile mi yaptınız yoksa program falan mı ben onu anlamadım. Profilinizde enstrümanda yazmıyor konuda da yazmıyor.

altyapı hazır hocam. Adem Abi kayıtları onboard ses kartı ve Mixcraft 3.18 ile alıyor...

cok temiz okumussunuz,meyani ikises daha ciksaymissiniz cok daha guzel olurmus,paylasim icin tesekkurler.

Değerli Barış kardeşim ton konusunda haklısın eser R üzeri çalınmıştı ben yarım ses aşağıya aldım sebebi ise rahatsızlığımdan dolayı benim sağ akciğer çalışmadığından zorlama yapamıyorum fazla sevgi ile kal değerli kardeşim..

Bahadır kardeşim gerekli ekipman konusunda açıklama yapmış değerli dosttum aynen yazdığı gibi hazır altyapı üstüne okudum...

Kayıt 10 numara 5 yıldız. Vokal çok kuralcı olmuş daha serbest olsa daha iyi olurmuş. Çünkü sesin gidecek yeri var. Nacizane bir eleştiri Özür diliyorum. Elinize yüreğinize sağlık :)

Estafurullah değerli üstadım eleştiricez tabiki haklısın ses konusunda ama benim sağlık durumu yüklenmeye fazla el vermiyor sağ akcğerdeki sorundan dolayı sevgi ile kalın...