• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tanrı İstemezse BARON_

• Konbuyu başlatan BARON_
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 26
  • Görülen : 5K
Cevap: Tanrı İstemezse BARON_

Ağzına sağlık abim. Her zamanki gibi çok güzel yorumlamışsın. Akşam akşam dertlendirdin beni.

Ağzına sağlık abim. Her zamanki gibi çok güzel yorumlamışsın. Akşam akşam dertlendirdin beni.

Çok sağol değerli Ali kardeşim dertler yaşamından eksik olsun değerli kardeşim herdaim sevgi ile kal ....

Ağzına sağlık hocam çok güzel olmuş.

Estafurullah değerli üstadım eleştiricez tabiki haklısın ses konusunda ama benim sağlık durumu yüklenmeye fazla el vermiyor sağ akcğerdeki sorundan dolayı sevgi ile kalın...

Durum anlaşıldı. :) Akciğer konusu tehlikeli bende de pnx vardı. Geçmiş olsun.

Durum anlaşıldı. :) Akciğer konusu tehlikeli bende de pnx vardı. Geçmiş olsun.

Çok sağol değerli kardeşim sanada geçmiş olsun benim sağ akciğerin tam ortasında içte bül ölümü gerçekleşti hava giriyor o bölgeye geri çıkmıyor ve bu yüzden balon gibi her nefeste şiştiği için fazla yüklenme yapmıyorum mecburen sevgi ile kal değerli kardeşim...

Çok sağol değerli kardeşim sanada geçmiş olsun benim sağ akciğerin tam ortasında içte bül ölümü gerçekleşti hava giriyor o bölgeye geri çıkmıyor ve bu yüzden balon gibi her nefeste şiştiği için fazla yüklenme yapmıyorum mecburen sevgi ile kal değerli kardeşim...

Bizim büller fena patladı % 100 söndü. Ameliyat olduk birşey kalmadı. Allah sizede tez zamanda şifa versin. :)

Bizim büller fena patladı % 100 söndü. Ameliyat olduk birşey kalmadı. Allah sizede tez zamanda şifa versin. :)

Benim ameliyat şansım yok içerde olduğu için tam ortada yüzde bir şans vermiyor doktorlarım artık gittiği yere kadar idare edecez değerli kardeşim bende patlama olursa 7 saniye diyor içerde ortada olmasa yüzeyde uçta olsa bende de ameliyat şansı var ama içerde ortada olduğundan gittiği yere kadar değerli kardeşim sağol...

ağzına yüreğine sağlık adem abi herzamanki gibi çok güzel olmuş..