• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

'Tarkan' Evet kullanıyorum 'Dedi'

Nejat Levent

MERHUM ( Allah Rahmet eylesin)
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
'Tarkan' Evet kullanıyorum 'Dedi'

Uyuşturucudan Gözaltına Alınan Tarkan'un Uyuşturucu Kullanıcılığını İtiraf Ettiği iddia Edildi.

Istanbul'da düzenle Uyuşturucu Operasyonu Kapsamında gözaltına Alınan sanatçı Tarkan Tevetoğlu'nun yana aralarında bulunduğu 11 kişinin, 1 Martta Beşiktaş'taki Istanbul Adliyesi'ne sevk edilecekleri belirtildi.

Bugün gün boyu sorgulanan Narkotik Şube'de Tarkan'ın polis sorgusunda Uyuşturucu kullandığını iddia Ettiği kabul edildi. Tarkan verdiği ifadesinde "Uyuşturucu kullanıyorum, fakat kimseye kullandırmadım, kimseye de temin etmedim" şeklinde konuştuğu belirtiliyor.

Istanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yaklaşık altı aydır sürdürülen çalışma Kapsamında, özel yetkili Istanbul Cumhuriyet Savcısı Kadir Altınışık'ın Talimatı ile 11 kişi gözaltına alındı.

Vatan Caddesi'ndeki Istanbul Emniyet Müdürlüğü'nde tutulan ve aralarında Tarkan Tevetoğlu ile gazetecilerin de bulunduğu 11 kişi, 1 Mart Cumartesi günü Beşiktaş'taki Istanbul Adliyesi'ne sevk edilecek.

Sanatçı Tarkan Tevetoğlu'nun''Uyuşturucu madde temin etmek''sucu iddiasıyla Savcı tarafından sorgulanacağı öğrenildi. (Anadolu Ajansı) 26.02.2010 18:42 [1929605]

Herşeye sahip ve ekenomik olarak hiç bir sıkıntısı olmayan bu insanlar neden böyle bir işe girerler anlayamam. Gerçi gerçeğin ne olduğunu da bilmiyoruz. Paylaşım için teşekkürler.