• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tarkan hatasiz kul olmaz md altyapi

Cevap: tarkan hatasiz kul olmaz md altyapi

download now a tıkla doğancım

çok güzel olmuş teşekkürler

emeğine sağlık kardeş.

Tesekurler paylasim icin

slm delikanlı arkadasım adım murat izmirliyım yasım 39 kardesim arkadasım bir ricada bulunsa mumkunmu ferdasu ablada istedim ama sanırım olmadı veya bulamadı ben siteleri gezdim bya bulamadım aradıgım parcayı yardım olurmusun izzet yıldız handan yaprak gibi dustum yerden alsana parcasını bula mıyorum sözzüz olucak bir zahmet yardımcı olursan sevinirim allah razı olsun yapa bilirsen şimdiden iyi calışmalar kolay gelsin sitede ben istek yapmıştım ama kimse umursamıyor sanırım dedim sana yazayım birde ali handan aşk mahkemesi birde bu kadın neden aglıyor midi olmasın bir zahmet

Murat kardesim arsivime baktim ali handan bu kadin neden agliyor ve ask mahkemesi midi olarak var fakat altyapi olarak yok eger istersen onlari paylasabilirim fakat izzet yildizhanin hicbiri maalesef yok.istedigin sarkilari yaptirabilmen icin profosyenel arkadaslara basvurman lazim.sana yardimci olmayi isterdim fakat bende amator hobby amacli ugrasip duruyorum.
iyi calismalar...

tesekkurler guzel olmus

süper bir paylaşım teşekkürlerrrrrrrrr........

Teşekkür ederim arkadaşım