• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tasarım aşamasında lisanslı Beşiktaş 2012 marşı REV 1.1 SÖZLÜ sizlerle paylaşıyorum

Cevap: Tasarım aşamasında lisanslı Beşiktaş 2012 marşı REV 1.1 SÖZLÜ sizlerle paylaşı

Öncelikle emekleriniz takdir etmek istiyorum. Lakin şu video işine biraz daha önem gösterip sunumunu daha güzel bir şekilde yapsaydınız çok daha iyi olurdu. Çevrenizden biryerlerden daha kaliteli bir cep telefonu ya da en azından bir fotoğraf makinası bulup daha güzel bir video ile sunsaydınız keşke.. Video sunumu olarak 10 üzerinden 0 ... Emekleriniz için 10 üzerinden 10 . Umarım demek istediğimi anlamışsınızdır. Size çalışmalarınızın daha güzel olması için bir öneride bulunmak istedim. Aşşağıda verdiğim video gibi bir sunum yapamasanızda en azından mükemmel bir sunum nasıl olmalı size bir fikir verebilir... Bu videoyu yapan adamın sizden fazlası yok. Buna yakın bir sunum yapabilirsiniz...

Saygılar.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=eFFxwwfawfg&feature=related]We no speak Americano - Yolanda be cool - Cover Tyros PA2x - YouTube[/ame]

Cevap: Tasarım aşamasında lisanslı Beşiktaş 2012 marşı REV 1.1 SÖZLÜ sizlerle paylaşı

Evet bu konuda haklısınız iyi bir video kamera alıp düzğün çekim net çekim yapmam gerekiyor.en son çekimi o şekilde yapmamanın nedeni mikrofon ünitesini kameraların içine yerlestiriyolar ama kaliteli kayıt yapmıyor.bende içini söktüm sesi net alsın diye böyle olunca e tabi kamera özelliği gitti :) düşünceleriniz için teşekkürler.ya bu müzik için en büyük sıkıntım altyapı gw8 yeterli gelmiyor altyapı olarak yani var aslında ama sıradan ya çok sıradan seslere hiç diyteceğim yok ama ritim olayını nasıl çözeceğim bilmiyorum.

Saygılar.