• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tasarım aşamasında lisanslı beşiktaş 2012 marşı REV 1.1 SÖZLÜ sizlerle paylaşıyorum

djsaiko83

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland jv1000
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=oXjphlsUWU0&feature=colike]tasarım aşamasında lisanslı beşiktaş 2012 marşı REV 1.1 SÖZLÜ sizlerle paylaşıyorum - YouTube[/ame]

rev 2.0 a kadar gelişecek :) yorumlarınızı bekliyorum.

Cevap: tasarım aşamasında lisanslı beşiktaş 2012 marşı REV 1.1 SÖZLÜ sizlerle paylaşı

Çalışmanızın lisansını kim alacak çok merak ediyorum kolay gelsin...

Cevap: tasarım aşamasında lisanslı beşiktaş 2012 marşı REV 1.1 SÖZLÜ sizlerle paylaşı

doğru bunu bu haliyle almazlarkayıt kötü ses kötü doğru zaten tekrar aranjeden geçecek eğer birileri bunu alırsa.önemli olan ana nakarattır müzikte geris komple hikaye ben müzisyen değilim sadece hobi olarak uğraşan biriyim ama yeteneğim var ve çok iyi bir dinleyiciyim ve ona göre düşünürüm. belki bir başka beste başkasını yaparım onuda almazlar..ama şu bir gerçek birşeyler ürettikçe er yada geç alacaklar..üreteceğimide biliyorum bu daha başlangıç.sizdede kolay gelsin.

yinede teşekkürler yorumunuz için.