• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Teknolojik fırsatlar

• Konbuyu başlatan Ruhi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 30
  • Görülen : 6K
Cevap: Teknolojik fırsatlar

Ruhi hocam bu televizyona direk bağlanıyormu acaba

Evet. Aynı DVD player bağlamak gibi. Ve son derece güzel özellikleri var.

plazma tv almayı düşünenlere benim tavsiyem fiyat performans oranı yüksek olan panasonic 42gw30 . teknosa da 1399 tl

plazma tv almayı düşünenlere benim tavsiyem fiyat performans oranı yüksek olan panasonic 42gw30 . teknosa da 1399 tl

Katılıyorum. İncelediğim konularda adı çok geçen bir plazma. Oldukça iyi yorumlar okudum. Teknosa da bu fiyataysa çok iyi. Üstelik web' den alırsanız 100TL hediye çeki de var. Tabi en mantıklısı 101 liralık bir şey daha alıp hediye çekini 150 TL yapmak.

Ancak; ne olursa olsun, biraz da 3D ile uğraşmak istiyorum derseniz, 1180 TL' ye Vestel 42 8022 fiyat-performans olarak daha ucuz bir çözüm.

Moderatör tarafında düzenlendi:

çok güzel bi konu güzel bi düşünce hocam masa üstü bilgisayar alıcam 2.elde olabilir eve ev telefonu bağlatmayı düşünmüyorum pendikte oturuyorum oturduğum semtte kablo net yok bilgisayardan pek anlamıyorum bütçem 400tl önerileriniz varmı

çok güzel bi konu güzel bi düşünce hocam masa üstü bilgisayar alıcam 2.elde olabilir eve ev telefonu bağlatmayı düşünmüyorum pendikte oturuyorum oturduğum semtte kablo net yok bilgisayardan pek anlamıyorum bütçem 400tl önerileriniz varmı

Sevgil dostum bu fiyata bir masaüstü bilgisayar çok zor. Birisinden ücretsiz bulabileceğin 15' crt monütörünün olduğunu varsaysak bile çok zor ama yinede sana fikir vermesi açısından şu adrese bakmanı öneririm.

Eğer niyetin oyun oynamak filan değilse, sadece internete bağlanmak ise, o zaman ekran parasından da kurtulmak için netbook almanda fayda var. 400-500 arası işini görecek bir netbook bulabilirsin.

niyetim muzik ve internet cevirici programlar kullanicam

O zaman bu fiyata olmaz. 4-5 yıllık anakart ve sistem yapmaya kalksan bu sefer eski Ram' ları daha pahalı alırsın. İkinci el sitelere bakmanı tavsiye ederim. Çünkü bazen oyun düşkünleri daha üst modelleri alıp elindekileri çıkartmaya çalışıyor. O zaman ikinci el parçaları toplayarak işine yarayabilecek bir toplama yapabilirsin ama monütör ne olacak? Bence müzik işinde kullanacaksan, 1000 liradan aşağı bir sistem işini görmez. Kolay gelsin.

Raspberry PI i gordunuzmu arkadaslar ;)
$35 amaa suan karaborsa ve ebayde £120 a bile satanlar var :D
1080p video oynatacak gucte ve micro usb guckaynagi ile calisiyor ,maddi acidan bilgisayar almakta gucluk cekenler icin bicilmis kaftan...
XBMC yukleyip harika bir media Centre sahibide olabilirsiniz ;)

Raspberry-Pi21.jpg

raspi_blue_white.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

El süpürgesi alacaklar Kenwood hv190 14.4 v inanılmaz güçlü ve sağlam

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri