• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Teknolojik fırsatlar

• Konbuyu başlatan Ruhi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 30
  • Görülen : 6K
Cevap: Teknolojik fırsatlar

Yeni led hd 3d tv alacaklar bu yaz ülkemizde satışına başlanacak olan yeni modelleri beklemenizi öneririm.3d için gözlüğe gerek kalmıyor,el hareketi ve sesli komutla kanal değiştirme,internete bağlanma ve internetteki bütün videoları dolu ekran izleme vs vs

Butcem 400tl bılgısayarı sadece facebook trakya muzıkte paylasım ve orgu pcye baglayıp kayıt yapıcam baska bı kullanım amacı yoktur

Fiyat - Performans canavarı diyebileceğimiz 3D bir LCD
Vestel 42PF 8011 Kendi sitesinde 1799 TL

oysa hizlial.com' da 12 taksit 1179TL. Bütçesi kısıtlı olanların kaçırmaması gereken bir TV.

Artıları : Fiyatı ve ayrıca 3D olması

Ben bir hafta önce bunun bir düşük modelini annem için 1199 TL' ye almıştım. Şimdi kendime de bunu alıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

hayirli olsun ruhi abi gule gule kullanirsin insallah,fiyati gayet makul.

çok güzel bilgiler.hayırlı olsun sevgili ruhi.bu arada ben tavsiyene uyup Galaxy İ8150 telefon aldım.dediğin fiyat kdv dahil değil dediler biraz daha pahalı oldu ama değer.harika bir cihaz.yok yok.daha detaylarını tam öğrenemedim.aldığım fiyat 760 tl.bütün arkadaşlara tavsiye ederim.

gule gule kullanin ferdesu hanim,iyi bir secim yapmissiniz,benim biraz kurcalama imkanim oldu muthis bir telefon hayirli olsun.

çok teşekkür ederim barismuzik.

Arkadaşlar Porche ikincisini alana indirim yapıyormuş,deermişim :D

Şaka bir yana Samsung digital fotoğraf makinalarında Vatan'da süper indirimler var.Yolunuz düşerse uğramanızı tavsiye ederim.

Hoparlörsüz klavye kullananlara tavsiye ederim. "Edifier r1900tııı" Fiyatı 300 Küsürden 265 liraya düşürüldü. Performansını fiyatıyla mukayese edince çok başarılı denebilir.

Barışmüzik' Alıntı:
hayirli olsun ruhi abi gule gule kullanirsin insallah,fiyati gayet makul.

Teşekkür ederim sevgili arkadaşım. Evet TV' ye çok para vermeyi düşünmüyorum, çünkü çok fazla izlemiyorum ama arada bir de olsa lazım olduğu için çok teferruatlı olanları gerekli görmüyorum. Sağlıcakla kal.

çok güzel bilgiler.hayırlı olsun sevgili ruhi.bu arada ben tavsiyene uyup Galaxy İ8150 telefon aldım.dediğin fiyat kdv dahil değil dediler biraz daha pahalı oldu ama değer.harika bir cihaz.yok yok.daha detaylarını tam öğrenemedim.aldığım fiyat 760 tl.bütün arkadaşlara tavsiye ederim.

Sevgili ferdesu, öncelikle hayırlı olsun. Güle güle kullan. Gerçekten içeriği çok güçlü bir telefon aldın. Ben de almayı düşünüyorum. Bu arada benim verdiğim fiyat nakit fiyatıydı. Taksitle aldıysan fark koymuşlardır. Örneğin şu anda;
Nakit : 670 TL
Kart tek çekim : 676 TL
12 Taksit : 697 TL

Sevgiyle kal.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri