• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Temiz SX3000- Ram'lı.

levent1968

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA 600
Çok temiz evde kullanılmış Ketron SX3000.

200 ritim alabilen pattern RAM takıldı. Plus 4'ten daha iyi seslere sahip, Mega müzik seti yüklendi. Sıfır çantası ve elimdeki tüm ritimlerle birlikte verilecektir.
Fiyatı: 2.500 TL.
Resimler için ilanıma bakabilirsiniz.

Cevap: Temiz SX3000- Ram'lı.

A1000 TR CİPLİ İLE TAKAS EDERMİSİN USTUNE MAUL FARK İSTERSEN BEN TAKAS ETMEK İSTERİM ALETİM İİDİR TEMİZDİR BAYA İLANIM BURDA VAR

hayırlı satışlar arkadaşım bende sx 3000 kullanıyorum plus4 yüklü anladığım kadarıyla mega müzikten ses satın almışsın sesler dahamı iyi diyorsun ben duymamıştım daha önce bu seti yüklediğin zaman plus4 sesler ve drum kitler siliniyor bu dediğin setteki drum kitler nasıl yani kısacası değermi almaya fakat anlamadığım sample sesleri bir tek tünel müzik yapabiliyordu elindeki ses kartı ve programla buda başkasında yok buna göre mega müzik nasıl yapmış bu işi çok merak ettim bilgilendirirsen sevinirim

Merhaba, PA500/800 dışında takas düşünmüyorum... Mega müzik 31 disketten oluşan PCM dosyaları yapmış.. sanırım sample ses değil bunlar, sadece seslerin editlenmiş şekilleri.. içinde bazı güzel sesler var.. ama sesler yüklendikten sonra alet eskiden okuduğu ritimlerin bazılarını tam okumuyor.. saygılar..

3 aylık kapalı kutu 0 gibi evden dışarı çıkmamış pa 500 tr var takas düşünürmüüsn ustam