• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Fiyatı düştüüü.. Temiz SX3000-RAMLI

levent1968

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA 600
Evde amatörce kullanılmış temiz SX3000 var. İlave olarak 200 ritim alabilen RAM takılı. Sıfır çantası ve elimdeki tüm ritim/ses ile birlite verilecektir. Fiyatı 2.500 TL'DEN 2.300 TL'ye düşürdüm.Sıfır yada 1-2 ay kullanılmış garantili PA500 yada PA800 ile takas olur.
Orgun resimlerine aşağıdaki ilandan bakabilirsiniz.

İlgilenenler için: 535 982 94 26 - Levent

Ekli dosyalar

• Resimler son ketron 022.jpg
    Resimler son ketron 022.jpg
    190.4 KB · Görülen: 221
  • Resimler son ketron 026.jpg
    Resimler son ketron 026.jpg
    183.6 KB · Görülen: 182
Cevap: Fiyatı düştüüü.. Temiz SX3000-RAMLI

hayırlı satışlar pattern ram var alette 300 liraya takılıyor bu fiyata çok hesaplı gerçekten
pattern ram olmayanlar bu fiyata göre 2000 lira olması lazım aslında ben sx3000 lerin daha ucuza satılıp herkezin alabilmesinden yanayım 1500lira veya 1200 liraya ben satmak isterdim ama çok sevdiğim için satamam:)

Merhaba...

İyi satışlar dilerim ; fiyat gayet güzel...

Yalnız , "PA500"ü aklınızdan çıkarın bence ; PA800 her açıdan daha mantıklı bir seçim olacaktır...

mesajlarınız için teşekkürler...

hayırlı satışlarınız olsun pa500 e nazaran 800 tavsiye ediyorrum,zira bana göre sx 3000 pa500 den her yönüyle daha kaliteli bir alettir...

hayırlı satışlarınız olsun pa500 e nazaran 800 tavsiye ediyorrum,zira bana göre sx 3000 pa500 den her yönüyle daha kaliteli bir alettir...[/QUOT

katılıyorum.

hata üstüne hata yapma hocam,pa500 ü unut...alacaksan pa800 al,alamıyorsan pa80 al...ama pa500 alma...

arkadaşım pa500 güzel kullanımı kolay pratik bir alettir set met usb derdiyle uğraşmazsın alırsın power düğmesine basıp herşey hazır olur pa80 alırsın o kart bu kart debelenirsin pa800 alırsın bir org parasıda usb ye verirsin bence sx3000 ni bir ihtiyacı olan arkadaşa yada kullanabilecek birisine üçe beşe bakma ucuza ver gitsin nasıl olsa gözden çıkarmışsın bir alet gözden düşmüşse bence bir an önce elden çıkması lazım yoksa insana işkence gibi gelir yüzüne bakmak istemezsin dediğim gibi pa500 senin için iyi bir seçim olacaktır

arkadaşım pa500 güzel kullanımı kolay pratik bir alettir set met usb derdiyle uğraşmazsın alırsın power düğmesine basıp herşey hazır olur pa80 alırsın o kart bu kart debelenirsin pa800 alırsın bir org parasıda usb ye verirsin bence sx3000 ni bir ihtiyacı olan arkadaşa yada kullanabilecek birisine üçe beşe bakma ucuza ver gitsin nasıl olsa gözden çıkarmışsın bir alet gözden düşmüşse bence bir an önce elden çıkması lazım yoksa insana işkence gibi gelir yüzüne bakmak istemezsin dediğim gibi pa500 senin için iyi bir seçim olacaktır

aynen katılıyorum fazla para vermene gerek yok pa500 tr senin işini fazlasıyla görecektir ...

Bence PA500 canlı dinleme imkanınız varsa kullanın,dinleyin. Elinizdeki cihazı fazla zarar etmeden verirsenizde bütçenze ve kullanım amacınıza en uygun cihazı almanız yararınıza olacaktır. Tabiki klavyenin özelliklerinin çok olması iyidir. Ancak bu fiyata direk yansıyor. Kullanmayacağınız özelliklere fazla para vermeye gerek yok diye düşünüyorum.