• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

TM okuyunuz..

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 4K

AdmiN

Timur ilhan
Yönetici
Administrator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
eskibaba.blogspot.com
Enst.
Trakya Müzik
Arkadaşlar büyük bir sıkıntıydı ..şimdilik atlattık.. sitemiz sunucusu değişti elimden geldiğince dataları kurtardım.. Trakya müzik eklenti klasörü 10 gb üzeri olduğu için yüklenmesi uzun sürecektir.. Eklenti download ve dinleme resim ön izleme yedekleri yüklenene kadar görülemeyecektir.. yüklenmes 2-3 gün sürebilir..

arkadaşlar başım çatlamak üzere.. bugun kaçıncı gün bilmiyorum anca işlemler tmamlandı
kapanmadan en son veriler kaybolmuş olabilir.. artık yeni sunucudayız uzun süre sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum..

iyi forumlar..

Cevap: TM okuyunuz..

ins bu son olur kardsm bu forumu ayakta tutmamz lazm uğraslrn ıçn tum sıte adına tesekkurler

Geçmiş olsun hepimize...
Maaesef ülkemizde ticaret yapmak ve güvenilir insanlar bulabilmek o kadar zorlaştı ki...
Aslında yaşadığımız sıkıntının kökeninde de bu yatıyor.Parasını vererek hizmet talep ediyorsun ama paranla rezil oluyorsun maalesef...

Arkadaşlar, lütfen kaybolan konularınızı tekrar açınız, zira bazı veriler kayboldu.Buna yeni üyelikler,teşekkür ve konu ve mesajlarınız dahildir...Bu nedenle tekrar tekrar konu açıp benim mesajım yada konum neden silindi diye sitem etmenize gerek yok.Durum bu ve yapacak çok fazla birşeyimiz yok maalesef...

iyi forumlar

Ch.

Hayırlısı olsun iyi çalışmalar timur hocam.

Yav ne zormuş Allah bidaha yaşatmasın :)

gecmiş olsun..inş sıkıntı olmazz

ayrıca sitemizin stabil çalışması için sohbet.. rss. emaillerle bildirimler kısıtlanmıştır..

mesajlaşmalarınızı özel mesaj sistemiyle gerçekleştirebilirsiniz..

yeni sunucumuzda zaman zaman çalışmalar yapılmaya bakım moduna girmeye devam edilecektir..

yeni sunucudaki performansımızı değerlendirirseniz seviniriz..

şuan uçak modunda hadi hayırlısı bakalım

Gecmis olsun.. icimden demo yapmak bile gelmedi bu site calismayinca. Orgun basina gecmedim resmen.
Muzik sevgime bu sitenin katkisi inanilmaz boyutlarda

Arkadaşlar büyük bir sıkıntıydı ..şimdilik atlattık.. sitemiz sunucusu değişti elimden geldiğince dataları kurtardım.. Trakya müzik eklenti klasörü 10 gb üzeri olduğu için yüklenmesi uzun sürecektir.. Eklenti download ve dinleme resim ön izleme yedekleri yüklenene kadar görülemeyecektir.. yüklenmes 2-3 gün sürebilir..

arkadaşlar başım çatlamak üzere.. bugun kaçıncı gün bilmiyorum anca işlemler tmamlandı
kapanmadan en son veriler kaybolmuş olabilir.. artık yeni sunucudayız uzun süre sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum..

iyi forumlar..

İnan bana ne kadar sıkıntılı bir şey olduğunu çok iyi biliyorum.Senin ne durumda olduğunu iliklerime kadar hissettim üstat.Allah tekrarını vermesin.Çünkü reklamlar da var sitede.