• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

TM Üyeleri Bu Kişiye Dikkat...

irfankayalı

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok :(
bu sahıs dolandırıcıdır arkadaslar.bununla ılgılı daha önceden konu acmıştım ve bu arkadas yönetım tarafından banlanmıştı.(efesblue eskı banlanmış nicki) ben ve amasyadan taha nickli arkadas bu sahıs tarafından dolandırıldık.ben bu sahıs hakkında yasal takip baslattım. ama adam boş durmuyor ısparta yalvaçlı piyanist muhammed yusuf karahan ismini değiştirerk yeni ilan açmış başka bır sıtede.telefonları 544 913 6512 / 507 493 77 79 . dikkatli olunuz bizim yaptığımız hatayı yapıpta bu sahsa kanmayın baskaları mağdur olmasın.... saygılar...

Cevap: arkadaslar bu sahısa dıkkat...

Arkadaşım öncelikle bizleri bilgilendirdiğiniz için sonsuz teşekkürler. Ayrıca dolandırıldığınız için de büyük geçmişler olsun.

Lakin bahsettiğiniz ilanın altında,

(Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.)

yazmışlar. ordan sizler başınıza geleni ve adamın gerçek kimliğini bildiremezmiydiniz? Saygılarımla,

tesekkurler sazgrubu.benim bu sahısla gecmışte de alısverısım olmustu ve cok memnundum takı benı dolandırana kadar.bu adama guvenme gafletınde bulundum ve klavyeyı teslım almadan urune onay verdım cunku onay verırısen bende paramı alıp baska bır aletle pazarlık yaptım onu alıcam deyınce bırde gecmişte guvenımı kazandığı ıcın böyle bır hata yaptım.adam baska ısımlerle degısık sıtelerde satılık ılanları acıyor benım yaptığım hatayı baskası yapmasın dıye konu actım ben. ben yasal takip surecındeyım bu sahısla netıce alınır veya alınmaz onu bılemem ama peşını bırakmıycam...

sağol arkadaşım güncel kalsın

tşk kardeşim allah razı olsun namusuz insan çok

güncel kalsın....

Güncel Herkes bilgilensin. Geçmiş olsun.

güncelllll......

Güncellll... Cakallar av peşinde. Bu sahsa ait semihseki nickıyle yenı ılan var yamaha s 650 ve yamaha 300 tr v2 dıye....