• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tosunpasa&haziran(2016)SET:PA800-X2 -X3 Icin 240 MB

TosunPasa

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 800 256 mb ram
Merhaba sevgili arkadaslar ben hüseyin tosun (tosunpasa) öncelikle hayirli ramazanlar dilerim sizlere yine benim kullanmis oldugum karma setimi paylasiyorum,seti icerigi dolu dolu her yöreye uygun olup 240 mb lik bir settir. Sevgili arkadaslar bir kac ses ve ritimler calismayabilir sebebi benim klavyenin orjinal ses ve drum kitlerine atilmistir yinede düzeltmeye calistim,deneyip dinlemeniz bas tiz ayarlarini kendinize göre ayarlarini yaparsiniz ,setin icinde bazi ritimlerin isimlerini kendi ismimi verdim devamli kullandigim ritimlerdir kendim karistirmamak icin yazdim bu yüzden yanlis anlasilmasin ,sevgili arkadaslar su an korg pa manager programi ile yine güzel bir sete basladim sanirim uzun zaman alir bittiginde burada paylasim yapacagim( pax2 pax3 kullanicilari benim setin globelini silip yükleyin)DIKKAT SET 240 mb olup 256 mb ram kullanicilari yüklesin, seti mb sini düsürmek istiyen arkadaslar meyanlari silebilirler vede güzel yorumlarinizi bekliyorum.setin yüklenmesi biraz uzun zaman aliyor merak etmeyin sorun yok.evet sevgili arkadaslar seti güle güle kullanin olumlu cevaplarinizi yorumlarinizi,bir tesekkür yazarsaniz sevinirim saygilarimla tosunpasa (Hüseyin tosun)

Tosunpasam&haziran(2016) SET

Başka link

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Tosunpasa&haziran(2016)SET:pA800-X2 -X3 Icin 240 MB

45 kisi bakmıs bir tesekkur yok?

Diğer pa800 cüler örnek alsınlar sizin bu davranışınızı.eminim ki pek çok kişi cihazlarına yükledikleri setleri düzenlenmiş zenginleştirmiş ve kullanmakta ama paylaşmaya üşenmekte.Elinize yüreğinize sağlık üstadım henüz seti yüklemedim ancak yükleyince yorum da yazarım selametle....

paylaşım için çok teşekkürler ama pa 900 kullanıyorum mb yetmiyor.

Valla emeğin için teşekkür ederim.Şimdi orgu açıp yükleyeceğim ve hemen yorum yazacağım.Şimdiden teşekkürler.

emeğine sağlık seti deniycem

Paylaşımızın için teşekkürler...

Seti yükledim ritimler olsun sesler olsun banklarda düzenli bir şekilde yerleştirilmiş. Seslerde yaylılar ,elektrolar zurna ve klarnetler çok iyi. Taksimler deseniz onlarda şahane. Tek sıkıntı ritimler de ses olayının aşırı yüksek olması (bas-tiz) . Bunları kafamıza göre ayar yaptığımızda şahane bir set. Ben şahsen baju usb star set kullanıyorum bajunun üzerine dışardan ses ve ritim eklemesi yapıyorum bu setten de yükleyeceğim çok sayıda ritim ve ses var. Nitekim tek cümle ile ELLERİNE SAĞLIK ARKADAŞIM....

Paylaşımda bulunduğun için sonsuz teşekkürler.

Seti yükledim ritimler olsun sesler olsun banklarda düzenli bir şekilde yerleştirilmiş. Seslerde yaylılar ,elektrolar zurna ve klarnetler çok iyi. Taksimler deseniz onlarda şahane. Tek sıkıntı ritimler de ses olayının aşırı yüksek olması (bas-tiz) . Bunları kafamıza göre ayar yaptığımızda şahane bir set. Ben şahsen baju usb star set kullanıyorum bajunun üzerine dışardan ses ve ritim eklemesi yapıyorum bu setten de yükleyeceğim çok sayıda ritim ve ses var. Nitekim tek cümle ile ELLERİNE SAĞLIK ARKADAŞIM....

ben tesekkür ederim ,hocam duyarli olup cevap yazdiginiz icin ses yüksekli dogrudur ,seti toplarken kulaklik kullandigim icin vede grupta iki orgcu olup midi baglantisi yaptigimizdan dolayi salonda caldigimiz icin saundlar farklidir.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri