• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tosunpasa-süperkarma1.set

TosunPasa

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 800 256 mb ram
selam aleyküm arkadaslar,uzun süre üzerinde calistigim 16 setin karisimi bir set hazirladim setlerin ritimlerini ve sesleri tek tek dinleyip en iyilerini hazirlamaya calistim,setler bildigimiz piyasa setlerin karisimi bunun icin bu setleri hazirlayanlara sonsuz tesekkürlerimi sunarim,ben sadece en iyilerini iclerinden aldim padlere,seslere,ritimlere eklemeler yaptim set kopmle dolu dolu seslerde bir kac yer bos biraktim ramde bosluk var siz istediginiz sesi yüklersiniz (yanliz set 16 DK dir) bir kac kit kullanmak zorunda kaldim 9/8 likler,halaylar,slowlar,vahdeler ,intro parca ritimler ekledim seti her yöne hazirlamaya calistim arkadaslar bu benim ilk tecrübem taktir ilahi sizindir yükleyip denedikten sonra güzel yorumlarinizi bekliyorum vede arkadaslar bir uyari yapayim setin ismini tosunpasa-süperkarma1 set diye yazdim bu set müzik sitelerinde bulunan (tosunset) diye bilinen setlerle halakasi yoktur bu tosun seleri yapan arkadasada sonsuz saygilar,benim gercek ismim tosun bana arkadaslar almanyada tosun pasa derler onun icin setin ismini böyle yazdim, yanliz bir sorun var seti nasil vede hangi daha kolay bir linke atayim bana bir örnek yazarsaniz seti seve seve sizlerle paylasirim bu seti denedikten sonra baska bir set daha hazilayacagim.Bu arada tüm roman setlerin karisimida hazir durumda,setlerde herhangi sakatlik yoktur virus kontrolü yaptim gönül rahatliligi n kullanabilirsiniz.hepinize simdiden tesekkürlerimi sunar allah hepinize hayirli isler versin allahin selami üzerinizde olsun .tosunpasa.

Ekli dosyalar

• TOSUNPASA-SUPERKARMAV1.SET.zip
    55.3 MB · Görülen: 1,073
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Tosunpasa-süperkarma1.set

Evet Arkadaslar uzun ugraslardan sonra nihayet linki gönderiyorum umarim begenirsiniz yazdigim gibi set, 16 setin karisimi diger setlerde emegi gecelerede tesekkürler.Bazi ritimlerin seslerini editleyemedim sizler kafaniza göre ayarlarsiniz arkadaslar eksikler varsa lütfen kirici olmadan yorum yapin ikinci sette daha iyisini yapayim simdiden tesekkürler linki gönderiyorum hata verirse yazin. Dikkat set (16 DK"dir)
Link:

ellerine sağlık sayı abicim seti yükleyemem ama belki içinde değişik bişeler varsa alıntı yaparım.
düşünüp paylaşman bile ayrı güzellik eyvallah.

paylaşım için sağolll

kardeşim setin çok eksiği var kitler biçok rithimde eksik atılmış bazı rithimlerde vurgular çok soluk ve düşük editlerde çok sorun var ama yinede emeğine sağlık.

teşekkürler ellerine saglık

arkadaslar seti yüklerken winzipte herhalde hata yaptim bende denedim ritimler ve sesler tam oturmamis orjinalinde sorun yok en kisa zamanda düzelticegim herkesden özür dilerim.

elinize sağlık arkadaşlarım

Korg pa 800 Tosunpasa-süperkarma v1.set yeni Link

selam aleyküm arkadaslar,uzun süre üzerinde calistigim 16 setin karisimi bir set hazirladim setlerin ritimlerini ve sesleri tek tek dinleyip en iyilerini hazirlamaya calistim,setler bildigimiz piyasa setlerin karisimi bunun icin bu setleri hazirlayanlara sonsuz tesekkürlerimi sunarim,ben sadece en iyilerini iclerinden aldim padlere,seslere,ritimlere eklemeler yaptim set kopmle dolu dolu seslerde bir kac yer bos biraktim ramde bosluk var siz istediginiz sesi yüklersiniz (yanliz set 16 DK dir) bir kac kit kullanmak zorunda kaldim 9/8 likler,halaylar,slowlar,vahdeler ,intro parca ritimler ekledim seti her yöne hazirlamaya calistim arkadaslar bu benim ilk tecrübem taktir ilahi sizindir yükleyip denedikten sonra güzel yorumlarinizi bekliyorum vede arkadaslar bir uyari yapayim setin ismini tosunpasa-süperkarma1 set diye yazdim bu set müzik sitelerinde bulunan (tosunset) diye bilinen setlerle halakasi yoktur bu tosun seleri yapan arkadasada sonsuz saygilar,benim gercek ismim tosun bana arkasadalar almanyada tosun pasa derler onun icin setin ismini böyle yazdim, yanliz bir sorun var seti nasil vede hangi daha kolay bir linke atayim bana bir örnek yazarsaniz seti seve seve sizlerle paylasirim bu seti denedikten sonra baska bir set daha hazilayacagim.Bu arada tüm roman setlerin karisimida hazir durumda,setlerde herhangi sakatlik yoktur virus kontrolü yaptim gönül rahatliligi n kullanabilirsiniz.hepinize simdiden tesekkürlerimi sunar allah hepinize hayirli isler versin allahin selami üzerinizde olsun .tosunpasa.

Link:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri