• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya müzik 2012 Admin bilgilendirme.

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 3K

AdmiN

Timur ilhan
Yönetici
Administrator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
eskibaba.blogspot.com
Enst.
Trakya Müzik
Arkadaşlar Hepimizin ortak noktası paylaşım ve bu ortamda bulunmanın memnuniyetidir..
bu ortamın dirliği düzenide her sitede sistemde olduğu gibi moderatör arkadaşların çalışmaları takipleri doğrultusunda işler..

Yıllardır Amaçlarından ve hedeflerinden ödün vermeyen 11 yaşındaki TM e Moderatör alımlarında çok seçiciyiz..
mod değerlendirmeleri yönetime özel forumumuzda yapılacak ve uygun görülen arkadaşlara yetkiler verilecektir. şimdiden hayırlı olsun.

geçtiğimiz günlerde bir mevzu vardı yok yönetim taraflı tutucu.. yok üyelik silin yada katılmıyacağım gibilerden konular..

Trakya müzikte haklı olduğunuz durumda bile haksız olacağınız bir mevzu vardır.. oda şudur..

size karşı hakaret tahrik yada saldırıda bulunan kişiyi rapor etmek yerine sorunu kendi uslubuyla polemik tartışmaya yol açmak..

bu noktayı yıllardır vurguluyoruz sorunu bildirmek yerine karşı tarafa yakışıksız hitamlarla savunmaya geçmeniz forumumuzda istenmeyen görünümlere yol açacağından haklı olsanızda haksız duruma düşmenize neden olabilir sonucunda ise uyarı mahiyetinde yasaklamalar yada üyelik kapatmaları gerçekleşmektedir. yapmanız gereken size karşı kötü bir hitamda yada hakarette maruz kaldığınızda her mesaj altındaki ünlem işaretinden Tüm Trakya müzik yönetimini bilgilendirebilir inceletebilirsiniz.. Yönetim konunuzu inceler size karşı yapılan hakaret yada saldırıyı düzenliyeni uyarır yada ceza verir..

Trakya müzik Üye olma formunu doldururken girdiğiniz bilgilerde kabul ettiğiniz maddelerde üyelik silimi diye bir şart yada bilgi yoktur. Trakya müzikte Admin ve yöneticilerin ön görmesi dışında üyelikler silinemez üyeliklerinizi sadece kapattırabilirsiniz ( banned) bu nedenle üyeliğimi silin gibi konu açan arkadaşların konuları silinir hesapları süresiz kapatılır..

Kimileride çıkmış yazmışki bu site amacını yitirdi.. Neymiş arkadaş bizim yitirdiğimiz..

11 yıldır onbinlerce TL sunucu masraflarına gitti gidiyor Evladım olarak gördüğüm TM ye
seve seve verdim vereceğim. ama bukadar zamandır kimse kardeşim al sana 1 yıllık sunucu mastafını karşılıyorum demedi.. hani menfaatçi bir siteymişizde amacımızı yitirmişiz izlenimi verecek... burada çıkar yok menfaat yok paylaşım var işine gelen katılır işine gelmeyen katılmaz çokmu zor anlamak iğneleyici sözler tartışmalar polemikler yaratmadan sorunsuz katılım yapmak .. bunlar olacaktır olduğunda bildirin gereği yapılsın yapılmazsa açın konunuzu herkez ile paylaşın..

yıllardır katılım yapanlar bilir üyelere yaklaşımlarımızı prensiblerimizi.. amacımız sadece nette başladığımızı devam ettirmek ve onbinlerce kişiye sağladığımız faydaların paylaşımların insan kaynaşmalarının devamını sağlamak..
uyarı mahiyetine ceza aldığınızda çıkıpta bu site amacını yitirdi yok üyeliğimi silin gibi yazılar görmek istemiyorum.. isteyen katılım yapar istemeyen yapmaz sitemizi ilgilendiren her durumda yönetimin vereceği kararlara saygı duymalısınız.
gördüğünüz gibi 2 yılda bir yada yıldan yıla moderatör alımları olmaktadır.. bizler önüne geleni sitemize moderatör yapmıyoruz.. her insan hata yapar 4/4 lük olamasakta moderasyon işlemleri aksamamakta kişilere sitemizde hak hukuk tesviyesi yapmaya çalışmaktayız..

son 3 aydır TM sistemindeki serverindeki sorunlar bende gece gündüz çalışmalar uğraşlar emekler sarf etmeye neden oldu.. bunlar işlerimi aksattı.. kış kıyamet kişisel olarak üzerimde ödemeler bulunmakta sadece çıkan sorunlar 3 ayda Trakya müzik 2200 eu masraf yaratmıştır. sponsorlarımızın 3/2si reklam yenileme ödemelerinin tamamını çıkarmamıştır. durum bundan ibaretken kimse amacımızı hedefimizi sorgulayamaz..
burada sizler için bu ortamın sürekliliği için emek ve para sarf ediliyor.. demekki yıllardır çok iyi yapılıyor ve önemseniyor bu düzen silinip kaybolmuyor..

hepinize iyi forumlar..

Timur ilhan
Trakya müzik
Genel sorumlu

Cevap: Trakya müzik 2012 Admin bilgilendirme.

haklisiniz hocam

Bu söylediğiniz gibi son günlerde peydah olan bir hareket tarzı olmaya başladı.
Yazdıklarınıza kelimesi kelimesine katılıyorum.İşin açıkcası bir forum sitem olana kadar bu işin bu kadar masraf yaratabilecek, emek verilmesi gereken, zaman götüren bir iş olduğunu düşünmüyordum.
Taaki işin içine girene kadar...:)
Her insan emek verdiği şeyi yüceltmek ister bunun için çabalar...
Forum yönetimiyle kavgalı bir iki kimsenin bunu karalamaya çalışması kelimenin tam anlamıyla "edepsizliğin dik alası" bence...
Üstelik bu forumda yönetim kadrosu tekliflere bu derecede açıkken...
Burda olmayı seviyorum, sevmeye devam edeceğim.Tüm kararlarınızın şahsım adına arkasındayım, elimden geleni yapmaya çalışacağım...

Ch.

Yerinde ve gerekli bir açıklama olmuş.. İdarenize ve iradenize teşekkürler..

Trakyamuzik.net'i kuran emeği geçen ve tüm üyelere çok teşekkür ederim.
İyi ki varsınız.

hem üzümü ye hem bağcıyı döv olmaz, dövdürtmeyiz arkadaş, adam şahısa kızmış TM laf söylüyor, ben polimik büyümesin diye susdum aslında yazılcak çok şey var ama eminim herkez içinden geçirdi bunları....

Bazı insanlar çok acımasızca eleştiri yapabiliryorlar.Ama empati kuran insan kolay kolay acımasızca eleştiri yapamaz.Bu yemeğin mutfak kısmında kimin olduğunu, önümüze birşey sunmak için emek veren ve lezzetini tuturmak için saatlerce uğraşan asıl ahçının neler çektiği düşünülmez.Af buyrun bir tane kıl çıksa ahçıyı canından bezdiriler ;)

Sn. Admin'im gereken her şeyi söylemiş. Bizler de bu güne kadar elimizden geldiğince sitemizin menfaatlerini kendi şahsi menfaatlerimizin üzerinde tuttuk. Hiç kimseyi kimseden aşağı ve yukarı tutmadık. Ortamı her zaman dengede tutmak için elimizden geldiğince uğraş verdik. Kimi zaman haklı görüldük kimi zaman eleştirildik. Elbetteki eleştirilere de açık olduk nitekim bizlerde insanız karşımızdakinin gözü ile kendimizi görmeye ve eleştirilere neden olan olguları anlamaya çalıştık. Hiç bir zaman taraflı davranıp üyeler arası kargaşaya neden olmadık ve olamayız da. Fakat şu kanı bende hep şüphe uyandırdı, acaba başka sitelerin üye ve yöneticileri bizim başarımızı kıskanıp ortamı gerecek faaliyetler sonucu bizi yıpratma politikaları olmasın? Arkadaşlar tüm samimiyetimle söylüyorum zaman zaman küfüre varan hakaretlere bile maruz kaldım ama daha bu güne kadar BANNER lediğim tek üye arkadaşım yoktur. her zaman şansımı karşımdakinin menfaati doğrultusunda son saniyeye kadar zorlamayı bildim. Bu nedenle kendimi her zaman tüm arkadaşlarıma yakın hissettim ve edeceğimde. Zira biz çocuk değiliz, okul öğrencisi değiliz, çoğumuzun yaşı tabiri caiz se kemnale erdi. Dalaşmak, münakaşa etmek, kalp kırmak bize asla ve asla yakışmadığı gibi, karşımızdakine de caiz göremeyiz. Bu siteye üye herkes Trakya müzik ailesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Üyelik yılı, günü süresi gözetilmeksizin sürekli bu çıtayı dengede tutmaya çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. Çok kısa bir sürede üye sayımız 140.000 lerde iken sunucu değişikliği nedeniyle sıfırlanmasına rağmen şu anda bile 45.000 lere varması aslında Trakya Müzik ailesinin başarısının ne düzeyde olduğunun kanıtıdır. Bu bağlamda Adminimizin bizlere sunduğu, maddi manevi hiç bir desteğini esirgemeden bu güzelliği bize bahşettiği için huzurlarınızda kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Yönetimdeki tüm dostlarımın emek ve çabaları ortadadır. Herkes yapabileceğinin üzerinde bir gayret sarf etmektedir. Yeni yönetime katılacak arkadaşlarımız ile bu çıta yarınlara daha yükseklerde taşınacağı konusunda asla şüphem yoktur. Trakya Müzik ailesine bu bağlamda emeği geçen, geçmiş olan veya geçecek olan tüm üyelerine, yöneticilerine kısacası herkese sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim. Herkesi çok seviyorum. İyi ki varsınız. Sonsuz sevgilerimle,

anlatıma katılıyorum zaten yönetim deki arkadaşlarım biliyorlardı

şimdi bunu okumadım diye de kimse çıkmasın karşıma taviz yok artık tm leke yada eleştiri yapan kişilere

arkadaşlar zorla kimseyi davet etmiyoruz bu kurallara uyan üye adayları kayıt yapabilirler

saygıalr TM Yönetimi berkçik

aynen admine katılıyorum,

burası bizim her türlü sıkıntılarımızın giderildiği yerdir,çoğu sıkıntımı paylaşılan emeklerden bilgilerden gideriyorum,emek veren herkese teşekkürler tekrardan,

şu çok önemli --eğerki trakya müzik tarafından haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız veya haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız konuşmayı deneyin,burada moderatör ve yönetici arkadaşlarımızı iyi tanırım,hepsi birbirinden iyi insanlar,burada kimseye haksızlık yapacak bir yönetici veya moderatör göremiyorum,

ortada yanlış anlaşılmalar olabilir, buna nazaran konuşmayı deneyin,haksızlık yapıldığını düşündüğünüz konu için ister özel mesajla durumu moderatör yönetici veya admine bildirin yada konu açıp durumu belirtin,varsa bi sorun güzellikle halledilmiş olacak,ama diğer türlü yaklaşımlar her zaman kişiye zarar verir ve kimseye tasvip etmem

BİZ BURADA BİR AİLE OLDUK ARTIK--KİMSE AİLESİNDEN BİRİNİN AYRILMASINI VE KÖTÜLÜĞÜNÜ İSTEMEZ,

TRAKYA MÜZİK AİLESİNE KİMSEDE ZARAR VEREMEZ,YÖNETİM BUNA MÜSADE ETMEZ VE ETMEYECEKTİR

Yapılan verilen emekleri admin birbir anlatmış,çok emek var,emeğe saygı gösterelim