• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik 2014 Demo Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Trakya Müzik 2014 Demo Yarışması

benim kaydıma kimse gülmesinde geri mühim değil:D

Valla benimki de hücum kayıt, canlı performansımı kaydettim, videoya da çektim dereceye girersem onu da paylaşıcam :) birde dinleyici arkadaşlar parçaları kulaklıkla dinlerlerse altyapıları daha iyi duyarlar.

Üstadım demoyu gönderdim,dediğim gibi aceleye geldiği için hiç iddialı değilim..Birde sanki mp3 kayıtta kalite bozuluyor gibi yani midi den dinlerken çok daha iyi gibi geldi bana anlamadım gitti..Neyse herkese şimdiden bol şans diler yeni yılda her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederim..Şimdiden yazayımda belki gece ne olur olmaz :)

Üstadım demoyu gönderdim,dediğim gibi aceleye geldiği için hiç iddialı değilim..Birde sanki mp3 kayıtta kalite bozuluyor gibi yani midi den dinlerken çok daha iyi gibi geldi bana anlamadım gitti..Neyse herkese şimdiden bol şans diler yeni yılda her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederim..Şimdiden yazayımda belki gece ne olur olmaz :)

Hocam bu zaten böyledir, mp3 formatına çevirdiğinizde sıkıştırmadan kaynaklı kayıplar kaçınılmazdır.Pa900 üzerindeki converter da ilk çevriminizde(sanırım wav olarak çeviriyor) etki eder.Eğer mp3 olarak çıktı alabiliyorsanız ve wav olarak çıktı alma şansınızda varsa PA900 sequencerından çıktılarınızı .wav olararak alıp adobe,cool edit gibi programlarla yüksek kalteli mp3 çıktı seçim tercihleriyle daha iyi sonuç alabilirsiniz...(pa900 ün bu konudaki yeteneklerini bilmiyorum, tahminen söyledim)
Tabii sanırım siz bu kayıt işlerine yeni bulaştınız, bin yıllardır bu işlere kafa yoruyorum...:)
Mutlu yıllar dilerim...

merhabalar demoları ne zaman dinleme imkanı olcak

merhabalar demoları ne zaman dinleme imkanı olcak

Saadettin Abi, birkaç arkadaş kaldı, tamamlanırsa hemen, tamamlanmazsa kural gereği yeniyılın ilk saatlerinde açacağım...
Ama demolar bomba gibi söylemesi benden...:)

Ch.

Hocam bu zaten böyledir, mp3 formatına çevirdiğinizde sıkıştırmadan kaynaklı kayıplar kaçınılmazdır.Pa900 üzerindeki converter da ilk çevriminizde(sanırım wav olarak çeviriyor) etki eder.Eğer mp3 olarak çıktı alabiliyorsanız ve wav olarak çıktı alma şansınızda varsa PA900 sequencerından çıktılarınızı .wav olararak alıp adobe,cool edit gibi programlarla yüksek kalteli mp3 çıktı seçim tercihleriyle daha iyi sonuç alabilirsiniz...(pa900 ün bu konudaki yeteneklerini bilmiyorum, tahminen söyledim)
Tabii sanırım siz bu kayıt işlerine yeni bulaştınız, bin yıllardır bu işlere kafa yoruyorum...:)
Mutlu yıllar dilerim...
b

Aslında pcden kayıt yapacaktım ama Windows update den sonra realtek programı uçtu yoğunluktan dolayı ilgilenemedim..Aslında kayıt olaylarında acemi değilimdir adobe audition ile baya bir uğraştım zamanında..Varya sırf aceleden,şuan bile 2 müşteri servis bekliyor araya şu işleri sıkıştırıyorum...

Üstadım son bir eko ayarı v.s yaptım..Daha iyi oldu gibi şimdi size onu göndereceğim ilk gönderdiğimi unutun ..

Ben de sabırsızlıkla demoları dinlemek için bekliyorum. Bilgisayarımda 5+1 hoparlör bulunduğundan bu daha da keyifli hale gelecek. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...