• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik 2014 Demo Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750

Arkadaşlar her yıl yaptığımız ve artık gelenekselleşen demo yarışmamızın 5ncisini düzenliyoruz...
Bu yarışmaya kendi forumum CubaseTR de destek vermektedir, asıl platform Trakya Müzik olacaktır.

Katılan ve takip eden arkadaşlar artık kuralları ve yarışmanın yapılış şeklini öğrendiler, ancak ben tekrar hatırlatayım.

Katılacak arkadaşlarımdan tek ricam lütfen aşağıdaki yönergeyi dikkatle okumaları...Her yarışmanın belli kuralları olmak ve uygulanmak zorundadır.Özellikle yarışmaya katılacakların bu konuda oluşturulacak yarışma listesine isimlerini yazdırmaları ve belirtilen zamana kadar çalışmalarını bana göndermeleri gerekiyor.Bu hususta bundan evvelki yarışmalarda çok sorun yaşadım maalesef, hassasiyet gösterirseniz sevinirim...

İşte yarışma kurallarımız;

1. TM Demo yarışmasına katılacak olan arkadaşlar 20 Aralık 2013 tarihine kadar bu konu altında yada bana yada moderatörlerimizden @dreamsong'a atacakları özel mesajla yarışmaya katılacakları bildiriminde bulunmak zorundadırlar, aksi takdirde yarışmaya alınmayacaklardır.

2.Yarışmaya katılacağını bildiren tüm arkadaşlar çalışmalarını benim indirme yapabileceğim bir siteye yükleyerek (Zippyshare.com - Free File Hosting tavsiye olunur) en geç 31 Aralık 2013 tarihine kadar paylaşım linkini özel mesaj ile bana yollayacaklardır.Belirtilen tarihe kadar çalışmalarını ısrarla yollamayan arkadaşlar yarışmaya alınmayacaklardır. Lütfen bize Youtube linki yada video göndermeyiniz, mp3 yada wav formatlı dosyayı upload edip paylaşım linkini bana göndermeniz yeterli...) Çünkü yarışma demoları soundcloud'da demo yarışması için Trakya Müzik için oluşturacağım playlistde kullanıcı alfabetik sırasına göre yar alacaktır.

3.Demo yarışmasına katılacağını belirten arkadaşlar eğer yarışma demosunu bu sitede paylaşmış iseler o konuya yarışmaya bu demo ile katılacaklarını yada ayrı bir konu açarak "işte yarışma demom" gibi mesajlar yazamazlar. Yarışma demoları yarışma gününe kadar hakkaniyetin sağlanması maksadıyla gizli tutulmak zorundadır.

4.Yarışmaya hazır bir altyapı kullanarak katılamazsınız.Tamamını kendinizin hazırladığı bir performans ile sözlü yada enstrumental şekilde katılım sağlayabilirsiniz...

5.Yarışma tüm çalışmalar bende toplandıktan sonra benim açacağım bir açık anket oylaması ve konu altında aynı anda başlayacaktır.(Yılbaşından sonra...)

6.Yarışma içerisinde yarışmacıların birbirleriyle tartışmaları, gerilim ve polemik yaratmalarına müsaade edilmeyecektir.Lütfen bunun altı üstü basit bir yarışma olduğunu kazananın sadece ve sadece prestij elde edebileceğini, herşeyden önemli olan şeyin müzik ve hoşgörü olduğunu asla unutmayınız...Yegane amacımız sizin müzik becerilerinizi sergileyebileceğiniz ve bunu başkalarının da takdir edebileceği bir platform yaratmaya çalışmaktır.

7.Yarışma içerisinde fake üyelik kullanarak kendine oy veren üyeleri takip ediyoruz.Bu tür durumlarda yarışmacı diskalifiye edilecektir.(Burada olmaz demeyin, daha evvel bunları yaşadık maalesef...)Tabii ki kendinize oy verilmesi için telkinlerde ve tanıtımda bulunabilirsiniz...

8.Başkasına ait bir çalışmayı kendi çalışmanız gibi sunmaya lütfen teşebbüs etmeyiniz.Bu tür bir durum tespit edildiğinde katılımcı süresiz banlanacaktır.(Olmaz demeyin maalesef bu da oldu...)
Ve her katılımcı sadece bir eserle yarışmaya katılabilecektir...

9.TM 2014 Demo Yarışmasını kazanan arkadaşımıza site yönetimi tarafından profilinde devamlı görüntülenen "Trakya Müzik Başarı Madalyası" verilecektir.(Bilmeyenler için benim posbitimde görülmektedir.)

Tüm katılımcılara başarılar dileriz...

Trakya Müzik Yönetim

KATILIMCI LİSTESİ;

1.@şirin (demo alındı)
2. @radikal46 (demo alındı)
3.@My75 (demo alındı)
4.@hasso45 (demo alındı)
5.@xxxyasinxxx (demo alındı)
6.@efes (demo alındı)
7.@keyboard_ist
8.@CemrePolat (demo alındı)
9.@esreverdaer (CubaseTR katılımcısı)(demo alındı)
10.@windman1981(demo alındı)
11.@baron,chordsolo,dreamsongs (ortak çalışma)(demo alındı)(temsilci üye:mad:baron)
12.@ishak (CubaseTR katılımcısı)(demo alındı)
13. @katip20 (demo alındı)
14.@sefamuzik (demo alındı)
15.@abtmusic (demo alındı)
16.@zanaatkar82
17. @eddie (demo alındı)
18.@nacip (CubaseTR katılımcısı)(demo alındı)
19.@korkmaz23 (demo alındı)

İlgili Linkler;

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Trakya Müzik 2014 Demo Yarışması

Arkadaşlar bu seneki en büyük değişiklik hazır altyapı üzerine şan performansı demolarının yarışmaya katılamayacak olmasıdır. Bu kararı daha önceki yarışma sonuçları için yaptığımız değerlendirmeler neticesinde verdim...
Katılım süresini uzun tutuyorum çünkü yarışma başladıktan sonra "bende katılacaktım" diyenler çıkıyor.
Sizden tek isteğim yarışma talimatlarına uymanız, çünkü bu konuda inanın çok sorun yaşıyorum. Bazı arkadaşlar (neden bunu yaparlar bilinmez...) katılacağını bildiriyor ve sonra sırra kadem basıyor...
İş yoğunluğu, özel nedenler vs...Mutlaka bir gerekçe vardır lakin kimseyi katılmaya zorlamıyoruz, herşeyden önce gönüllülük esaslı bir yarışma bu. Lütfen bu konuda beni yormayın, özellikle ricam budur...

Ch.

üyemiz kendi talebi olan @şirin nicki ile forumumuzda yer almaktadır...
TM Yönetim

@fhkaya;
listeye eklendiniz,mesajınız alındı...

Arkadaşlar bu seneki en büyük değişiklik hazır altyapı üzerine şan performansı demolarının yarışmaya katılamayacak olmasıdır. Bu kararı daha önceki yarışma sonuçları için yaptığımız değerlendirmeler neticesinde verdim...
Katılım süresini uzun tutuyorum çünkü yarışma başladıktan sonra "bende katılacaktım" diyenler çıkıyor.
Sizden tek isteğim yarışma talimatlarına uymanız, çünkü bu konuda inanın çok sorun yaşıyorum. Bazı arkadaşlar (neden bunu yaparlar bilinmez...) katılacağını bildiriyor ve sonra sırra kadem basıyor...
İş yoğunluğu, özel nedenler vs...Mutlaka bir gerekçe vardır lakin kimseyi katılmaya zorlamıyoruz, herşeyden önce gönüllülük esaslı bir yarışma bu. Lütfen bu konuda beni yormayın, özellikle ricam budur...

Ch.

çok yerinde bir karar olmuş, teşekkür ederiz, ben de katılacağım.

@radikal46, eklendi...

Beni de listeye ekleyebilirsiniz..

şimdiden katılacak arkadaşlara başarılar dilerim.her sene olduğu gibi bu senede bu görevi üstlendiğin için vede emeklerin için çok teşekkür ederiz ChordSolo.

Sonuncuya ödül varsa bende katılabilirim :)

Şaka bir yana, inşallah önümüzdeki sene katılacak seviyeye gelmiş olacağım. Herkese başarılar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...