• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya müzik 2015 demo yarışması başlıyor...

Cevap: Trakya müzik 2015 demo yarışması başlıyor...

Herkese merhabalar. Her seneki gibi güzel ve çekişmeli bir yarışma olacağından eminim. Şimdiden meraklandım ve sabırsızlandım güzel demoları dinlemek için. Başta organizasyon için Bahadır abime tekrardan teşekkür ediyorum ve katılımcılara başarılar diliyorum. Malum bu aralar klavyesizim. Katılmayı çok isterdim. Ancak formata uygun olur mu bilmem ama kabul edilirse eski çalışmalarımdan biriyle katılmayı ve yarışmaya her seneki gibi renk katmayı çok isterim.

Herkese merhabalar. Her seneki gibi güzel ve çekişmeli bir yarışma olacağından eminim. Şimdiden meraklandım ve sabırsızlandım güzel demoları dinlemek için. Başta organizasyon için Bahadır abime tekrardan teşekkür ediyorum ve katılımcılara başarılar diliyorum. Malum bu aralar klavyesizim. Katılmayı çok isterdim. Ancak formata uygun olur mu bilmem ama kabul edilirse eski çalışmalarımdan biriyle katılmayı ve yarışmaya her seneki gibi renk katmayı çok isterim.

Talebiniz alındı, başarılar dilerim.

GW8 le ısınma turları yapıyorum.Ellerim açılırsa sürpriz yapabilirim.

güncellendi

duyuruyu görmeyen arkadaşlarım için tekrar günceldir

Bende katılıyorum...

keske 6 ayda veya 3 ayda bır yapılsa cok ıyı olur.gelecek demoları şımdıden merak ediyorum.tum herkeside yarısmaya davet ediyorum.benım çok hatam var yanlışım var demeyın hata hepimizde olur,elınızden ne gelirse o olur,
herkese basarılar şımdıden
sonuna kadar katılıyorum ...
verılen emegı görmek asıl amaç .
isterse başlangıc sevısesınde bır demo olsun verdıgımız emegı burada aile ortamı tadında paylaşacağız
görmeyen arkadaşlarım olabileceğinden tekrar güncel diyorum

bu sene geleneksel yarışma yok mu arkadaşlar, yapalım bir eğlence

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri