• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

(Trakya Müzik 2015 planlaması ve moderatör alımı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TUFAN54

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland E-A7
Değerli Trakya Müzik üyeleri,

Moderatör alımlarına sitemizde belirli kriterlere ulaşan üyelerimiz arasından sitemize faydalı olduğunu düşündüğümüz üyelerimizin kendi isteklilikleri, diğer moderatörlerin teklif ve önerileri ile yapacağımız değerlendirmeler sonucunda karar veriliyor.

Trakya Müzik'te moderatör alımları son derece ciddiyet ve titizlilikle yapılmaktadır.Her aday ayrı ayrı değerlendirilir ve karar verilir.

Yalnız şunu unutmayın ki; bu sitede moderatör olmak için çok şey bilmeye yada piyasadaki en iyi cihazlara sahip olmaya gerek yoktur.Biz bundan ziyade üyenin sitedeki duruşunu ve siteye kazandırabileceklerini ve moderasyon kabiliyetinin olup olmadığını sorgularız...

Daha evvel olduğu gibi moderatör olacak arkadaşların sitede devamlılık sağlaması, hergün konuları ve şikayet raporlarını değerlendirmesi, TM de en az 100 teşekkür almış olması ve Trakya Müzik'te herkesçe kabul görebilecek seviyeli bir geçmişinin olması gerekmektedir...

Başvurularınızı bu konu altında yapabilir, siz de Trakya Müzik ailesinin bir ferdi olarak yöneticilik yapma ayrıcalığına ulaşabilirsiniz...

Saygı ve sevgilerimizle...

TRAKYA MÜZİK YÖNETİM

Başvuru Yapanlar

machin_designer
Pesidelphia
murator700
burhan_canbir
kartal_123
korg22
YİLDİRAYYİLMAZ
cagdasdurmus
baybozkurt
mustafacamci1977
burak_ss
omunal
zeybek_efee

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: (Trakya Müzik 2015 planlaması ve moderatör alımı)

Ben talibim :)

Bende Talibim. Farklı Sitelerde Yöneticilik Yapma Yapma Şansım Oldu. Görev Verilirse İlk Olmayacak. Kolay Gelsin Herkese. Saygılar..

Uygun görülürse bende talibim. Vazgeçilmezim olan bu site için görev üstlenmek beni mutlu eder. Hadi bakalım hayırlısı..

Uygun görülürse bende talibim saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bende Talibim .

yönetime yeni katılacak öz güvene sahip arkadaşlarımıza şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun diliyor, birlikte omuzlayacağımız bu yükü daha güzel yarınlara taşıma azimlerinde başarılar diliyorum. Saygılarımla,

Bende talip olmak isterdim fakat, şuan günde 12 saat çalışıyorum. Hakkını verememekten çekindiğim için istemiyorum. İnşallah bir dahaki seçime.. 1 senemi olur, 5 senemi olur Allah ömür verdikçe buradayız.

Seçimin sonucunun en doğru kişi olacağını biliyorum, bu yüzden şimdiden hayırlı olsun.

bende talibim 12 saatim trakya müzikte geciyor teşekürüm yok ama yöneticilere duyrulur saygılar

Güncel aday olmak isteyenler yazsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...