• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KAYITLARINIZI BIZE ULASTIRINIZ... (Trakyamuzik icin Soyle)

• Konbuyu başlatan eddie
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 53
  • Görülen : 13K

eddie

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PSR A1000 TR - Baglama
Bu altyapi bu proje icin sadece ve sadece siz degerli Trakyamuzik.net uyeleri icin hazirlanmistir.
DeamSongs kardesimize bu degerli katkilarindan dolayi hepinizin adina huzurlarinizda tesekkur ediyorum.
Ben acikcasi cok begendim sizlerinde begeneceginizi dusunuyorum.
Altyapimizin tonu Mi olarak hazirlanmistir.
Altyapimizi buraya ekliyorum ve katilmak isteyen degerli uyelerimize tekrar hatirlatmakta fayda goruyorum :

Altyapi kayda girmeyecek sadece sesinizi kaydedeceksiniz ve bize ulastiracaksiniz.
Kaydinizda herhangi bir dip ses veya cizirti hisirti v.s. olmamasina ozen gosteriniz.
En temiz kayit gonderen uyelerimizin calismalari on planda tutulacaktir sakin unutmayiniz.
Kayitlarinizi bu sayfaya ekleyiniz hergun burdan surekli takip edecegiz.

Herkese basarilar diliyorum. Hadi Bismillah ;)

Muhabbet bağına girdim bu gece
Açılmış gülleri derdim bu gece
Vuslatın çağına erdim bu gece
Muhabbet doyulmaz bir pınar imiş

Ararım ararım seni her yerde
Sorarım ıssız gecelerde sevgilim nerde

Açılmış bahtımın gonca gülleri
Gönül bağında öter bülbülleri
Aşkıma sarayım hep gönülleri
Muhabbet doyulmaz bir pınar imiş

Ararım ararım seni her yerde
Sorarım ıssız gecelerde sevgilim nerde.

Güfte: Beste: Sadettin Kaynak

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: "Muhabbet Bagi" kazandi. Katilacaklar isimlerinizi Yazin (Trakyamuzik icin Soy

proje başladı yani hadi hayırlısı olsun bakalım. inşl güzel bir proje olur emeği geçen herkese şimdiden teşekkürler. ayrıca güzel bir parça seçilmiş.

Cevap: "Muhabbet Bagi" kazandi. Katilacaklar isimlerinizi Yazin (Trakyamuzik icin Soy

iyi güzel de, altyapi nirde ??

Arkadaslar su an itibariyla oylama sona ermistir. En cok oyu Muhabbet Bagi isimli parca elde etti.
Dolayisiyla bu parca uzerine yogunlasicaz ve bu altyapi uzerine okuycaz.
Elinizdeki Muhabbet Bagi altyapilarini buraya eklerseniz en iyi altyapiyi secme imkanimiz olur.
Ayrica bu projeye katilmak isteyenlerde adlarini tesekkur butonu hanesine yazdirabilirler ;)

Bu projeden haberi olmayanlar icin tekrar bilgilendirme yapayim hemen :

Belirledigimiz altyapi uzerine kendi sesinizle efektsiz olarak kayit yapacak ve bu kaydi bizlere ulastiracaksiniz. Bizde bu kayitlarinizi sirayla butun uyelerin seslendirdigi bir parca seklinde mixleyerek takdirlerinize sunacagiz.

Yaptiginiz kaydin kalitesi bu projede yer almanizi etkileyecek en onemli etkendir.
Yani altyapinizi kaydedip bize gondermeniz yetmeyebilir, kayitlarinizda aradigimiz ozellikler sunlar olacaktir;

1- Efekt verilmeden kayit edilmis olmasi,
2- Hicbir sekilde dip ses, cizirti vs. olmamasi,
3- Detone veya ritm kacirma gibi aksakliklarin olmamasi,
4- Sadece bizim tarafimizdan sizlere iletilen altyapiya okunmus olmasi,
5- Kayitta sadece sizin sesinizin olmasi (Altyapi kayda girmeyecek)

Sayın Eddie, hangi tarihe kadar katılabiliriz? Selamlar...

Sayın Eddie, hangi tarihe kadar katılabiliriz? Selamlar...

Bu topigin takipcisi olun katilmak isteyenlere altyapi linki ozel mesaj yoluyla iletilecektir.
bu konuyu acmamizin sebebi hangi tonda soylenecegi konusunda hem fikir olmak.
Katiliminiz ve yorumunuz icin tesekkur ederim...

Sitemize hayırlı olsun. Şimdi den heyecan başladı. Çok güzel ve kaliteli bir sunum çıkacağından eminim..
Ses tonuna bir önerim olursa Mİ diye düşünürüm. Ne kadar erkek sanatçıya eşlik ettiysem hep Mİ den okudular.. Ortak bir ses tonu olur bence...

Bencede "muhabbet bağı" çok güzel ve hareketli bir parça, bence doğru seçim...İnşallah proje tamamlandıktan sonrada keyifle dinleriz.

"eddie" arkadaşıma katkılarından,ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum.Tabi konuya hassasiyet gösteren ve takip eden herkesede ayrıca teşekkür ediyorum..

Saygılar...

Bencede "muhabbet bağı" çok güzel ve hareketli bir parça, bence doğru seçim...İnşallah proje tamamlandıktan sonrada keyifle dinleriz.

"eddie" arkadaşıma katkılarından,ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum.Tabi konuya hassasiyet gösteren ve takip eden herkesede ayrıca teşekkür ediyorum..

Saygılar...

Alt yapıyı dinledim gayet güzel ama söz bölümü sanki az geldi çünkü nakarat bölümünde vokaller var.