• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya müzik bağimlilik yapiyo

piyanist53

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA2X
:)son zamanlarda bakıyorum kendime önceden bir sürü sayfalara girerdim face o şu falan derken zaman geçip giderdi ama ne olduysa bana site yenilendikten sonra pc başına ne zaman geçsem ilk işim maillerimden bile önce trakya müzik sayfası oluyo allah bozmasın hep böyle devam eder inşallah ,

çünkü bu tarz siteler faydalı sıte bilgi paylaşımında sınır yok

site yönetimine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum allah başımızdan eksik etmesin eğer bizlerde biraz katkıda bulunabiliyorsak ne mutlu bize Birde siteyle ilgili herhangi bir görev verilirse elimden geldiği kadar yardımcı olmak isterim emeklerinize sağlık

saygılarımla

piyanist orhan

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sizin gibi üye dostlar başına:)

burası hep süperdi.sevgi saygı çerçevesinde sohbet muhabbet paylaşım on numara.böylede devam edecektir.bazen aramıza çürük elmalar karışsada başta mod'lar ve admin olmak üzere tüm üyeler ayıklar buranın düzenini kimse bozamadı bozamayacakta... ;)...

Trakya muzik gibisi varmı yahu :) Burdaki ortam muhabbet...Saygılarımı iletiyorum.

haklısın orhan kardeşim ...bu site bağımlılık yapıyor... bu kesin.:):)herşey dostça ... paylaşımlar süper ...müzik adına herşey elinizin altında tıkla indir..ücret yok .faturayok..dahane isteyelim bu bizeyeter...müzisyenlerin tek adresi trakya müzik busiteyi kuranlardan yaşatanlardan allah razı olsun .:):)

Arkadaşlar şunu tecrübelerime dayanarak söylüyorum (genel olarak) müzikle uğraşan insandan zarar gelmez..Haa,hepimiz insanız bazen duygularımızı frenleyemiyoruz birbirimizi kırdığımız oluyor ama paylaşım özellikle müzik paylaşımı yapan insanlar hayata diğer insanlardan farklı bakarlar,diye düşünüyorum ve bu konuda mütevazilik yapmayacağım bunun ayrıcalıklı bir durum olduğunu düşünüyorum ;)..

Bu bağlamda Trakya Müzik'in müzik anlayışını profesyonel düzeyde amatör ruhla yansıttığını düşünüyorum...Seviyoruz burayı :)

bağımlılık yaptığı kesin....

şahsen mesleğimden dolayı şuan bu yoğunlukta, kız arkadaşımla bile msn de görüşmeye frısat bulamadığım zamanlarda bile kesin bir siteye girip göz atıyorum....ve mesajları okuyoyorum...

ama artık eskisi kadar kolay cevap yazmıyorum...gerek duyarsam eğer...
yıllar içerisinde bende trakyamüzik e karşı değişen tekşey bu oldu...

Trakya Muzik Net bagimlilik yapar.guzel konu acmissin .tesekkurler.