• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya müzik bağimlilik yapiyo

Gerçekten de bu site bağımlılık yapıyor:). İki gündür bilgisayar bozuktu bugün formatlandı.Daha gerekli programları bile kurmadan ilk olarak siteye girdim.

güzel övgüleriniz ve bu alilenin olması gerek tihi gibi olan siz değerli arkadaşlarıma saygılar sunarım

bizler sitemize ve içinde bulunan üyelerinde beraber aileyiz ve aile nasıl düzenli olması gerekiyorsa bizlerde öyle olmamız gerekiyor

arkadaşımın yazdıhı gibi çürükleri gördüğümüz an zaten gerekli işlem yapıyoruz

aileyi huzursuz edenleri özel mesajla :yönetim olarak bana çetine nuriye timura
yada genel mod arkadaşlarımıza bildirebilirsiniz...

bu güzel mesaj lar için tekrar tşk ler saygılar

Yönetimi : Berkçik

Öncelikle teşekkür butonum yok arkadaşlar o yüzden hepinize buradan teşekkür edeyim. İkincisi bu düşüncelere katılıyorum. Gerçekten bağımlılık yaptı. Üçüncüsü, burada sizlerle olmak, bir şeyleri paylaşmak çok güzel. Bir arkadaşımız "müzikle ilgilenen insanlardan zarar gelmez" demişti. Aynen katılıyorum. Bu siteden çok şey öğrendim. Bu siteyi ve arkadaşları, dostları seviyorum. Küçük çapta bazen sorunlar olsa bile, bunlar aşılmayacak şeyler değil. Hepiniz sevgiyle kalın.

Hayranım bu siteye ve üyelerine...Allah bozmasın inşallah..Saygılarımla