• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik Beste Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende varım arkadaşlar.

Bende varım arkadaşlar...

Katılımcı sayımız çok iyi,katılımcılarda hepsi yetenekli,eee çekişmeli olacak galiba bu sefer,hadi hayırlısı ;)

_Bu arada bütün katılımcılarımza,göstredikleri cesaret ten dolayı kutluyor ve teşekkür ediyorum

arkadaşlar lütfen çalışmalarınızı pazartesi ye kadar bana gönderin.(göndermeyenler)
artık başlayalım yarışmaya yahu...!

Sevgili kardeşim, siteye hemen her gün girmeme karşın, inanan yeni haberdar oldum. Siz bu ilanı nereye yazmıştınız Allahaşkına. Göremedim valla!... Gelin bu süreyi uzatın. Hem katılımcı sayısı artsın , hem de daha fazla renk olsun. tabi bu sadece bir temenni. Uzamayacak olursa, bestemi herhangi bir saz aleti olmadan da okuyabilir miyim? Maksat yetişmiş olalım. Beste nasıl olsa kendisini ifade edecektir. Katılım, pazartesi kaça kadar? Herkese başarılar...

Sevgili kardeşim, siteye hemen her gün girmeme karşın, inanan yeni haberdar oldum. Siz bu ilanı nereye yazmıştınız Allahaşkına. Göremedim valla!... Gelin bu süreyi uzatın. Hem katılımcı sayısı artsın , hem de daha fazla renk olsun. tabi bu sadece bir temenni. Uzamayacak olursa, bestemi herhangi bir saz aleti olmadan da okuyabilir miyim? Maksat yetişmiş olalım. Beste nasıl olsa kendisini ifade edecektir. Katılım, pazartesi kaça kadar? Herkese başarılar...

süreyi zaten 1 ay civarında uzatmıştık,hocam süreyi uzatırız o mesele değil de, bana halen çalışmalar gelmedi.siz çalışmanızı yapın gönderin bana.

katılacağını söyleyip sırra kadem basan bir sürü arkadaş var.bende halen 6 kişinin çalışması var ben dahil...
cesamusic;
rapidden göndermişsiniz indiremiyorum maalesef.
şarkı gönderecekler lütfen rapide yükleme yapmasınlar.premium üyelik istiyor o da bende yok...:(

djuzman eklendi,parçasını da aldım...

Rapidden göndermeyeyim o zaman.

Moderatör tarafında düzenlendi:
yahu ben anlamadım bu işi gerçekten...
katılacağını beyan eden arkadaşlara özel mesaj attım,şarkılarını istedim.adminimiz(ki kendisi rahatsızlığından dolayı katılamayacak) ve sonbilge haricinde lütfedip cevap veren dahi olmadı.bir önceki sayfada sitem eden bir arkadaş vardı,kendisinden bir daha haber yok...
üst mesajda katılacağını beyan eden üye 2 gündür rapid harici bir yere yükleme yapacak...!
konuyu bugün kilitlenmiş bir şekilde açacağım ve her ne olursa olsun cuma akşamı başlatacağım...
cidden anlam veremiyorum maalesef!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...