• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik Beste Yarışması Başladı...!

En Beğendiğiniz Beste Kime Ait?

• Kullanılan toplam oy
    54
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750
TRAKYA MÜZİK BESTE YARIŞMASI;

Arkadaşlardan gelen talepler doğrultusunda malumunuz bir beste yarışması yapmaya karar vermiştik.Yarışmamızın kuralları malumunuz açtığımız ilk konuda belirtmiştik.
Öncelikle katılım yaptığınız eserin kesinlikle size ait bir çalışma , ve en az 2 dk süreli olması gerekiyor.Kaydınızın kalitesi v.s bunlar sizin imkanlarınızla sınırlı olacağı için bu konuda herhangi bir sınırlandırma yapmadık.
Tüm eserleri ben dinledim ve eserlerin arkadaşlara ait olmadığına dair bir izlenimim olmadı.Ancak bu konuda hata yapmamam da sözkonusu olamaz takdir edersiniz.Bu nedenle böyle bir şüpheye kapılırsanız lütfen konu içinde yarışma başladıktan sonra,nedenleriyle birlikte belirtiniz.
Böyle bir durum tespit edilirse yarışmacı arkadaşımız yarışmadan men edilecektir.
Oylama herkese açık olarak yapılacak ve 1 ay sürecektir.Bu süre içinde konuya giriş yapan tüm üyelerimiz oy kullanabilir.Bu konu içinde de tüm arkadaşlarımız kime neden oy verdiklerini,ve şarkılara ilişkin değerlendirmelerini dilerlerse yazabilirler, eminim ki tüm yarışmacılar bundan mutlu olacaklardır.
Yine daha önceki yarışmalarda bazı polemikler yaşanmıştı.Bu tür durumlarda konuya giriş yapan tüm yönetici ve moderatör arkadaşlar kesinlikle müsade etmeden müdahale edeceklerdir.
Oylama 20 gün sürecek, 10 Mart 2010 tarihinde oylama anketi kapanacaktır.
Yarışmamızın ödülü site admini tarafından profilinize konulacak bir "Trakya Müzik Başarı Madalyası" dır.Bir örneği solda benim profilimde yer almaktadır.
Bunun yanında başka ödüller ayarlamaya çalışıyorum,görüşmelerim halen devam ediyor.Başarılı olursam buradan ilan ederim.
Katılan tüm arkadaşlara Trakya Müzik olarak başarılar diliyoruz...

İşte yarışma eserlerimiz;

1.BaTuh;(Yalnızlık)

2.Ruhi;(İsimsiz Bir Çalışma)

3.ChordSolo;(Sersefil)

4.DreamSongs;(Sevda Nehri)

5.Melih17;(Yeri Boş Ellerinin)

6.Tister;(Sensiz Olmaz)

7.Djuzman;(Git bakalım)

8.bymurat;(Özledim Seni)

9.cesamusic;(Sensiz Olmuyor)

10.halita1000(isimsiz)

www.yamahadunyasi.org/down/beste-3.mp3

Moderatör tarafında düzenlendi:
ellerine sağlık hocam.yine bi ton emek ettin.çok teşekkürler saygılar.

konuyu açıyorum,oylama yarın başlayacak ve 20gün devam edecek...
herkese başarılar dilerim

ilk oy benden geldi

_Hadi bakalım hayırlı olsun,yarışmacı arkadaşlara başarılar diler,kendilerine olan özgüvenlerinden dolayıda tekrar teşekkür ederim

hadi bakalım kolay gelsin...

cesamuzik!in bestesini indiremedim kontrol edemisin.

baştaki =http// sildikten sonra indirilip dinlenebiliyor. hata orada sanırım.
yani şu şekilde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...