• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya müzik güncelleme Bilgileri Takip konusu

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 44
  • Görülen : 9K
ilan bölümünde açılan konular hızlı ve her sayfada görünür şekilde kayan yazı ile duyurulur hale getirilmiştir. ilanlarınızın kitleye daha hızlı görüntüleyebileceksiniz. bu nedenle ilan bölümü kurallarına uymak şarttır.

piyanist kaynak Bölümü her sayfada menü linkine eklenmiştir. bu Bölümün içeriği Forumumuz piyanist Kaynak veri tabanına bağlıdır hızlı ve kullanışlı arayüzü ile piyanist Ve klavyeci arkadaşlara hızlı ve keyifli bir sunum sergiliyecektir. iyi forumlar.

bir sonraki proje: il il Müzisyen-piyanist listesi Sayfası.

sayın admin profil bilgilerinin yazdığı kısmın dışındaki çerçeve çok cansız çirkin duruyor..bunu daha güzel bi hale getirseniz? eski sitedeki gibi olsa daha güzel olurdu..

bu gün setler bölümüne giremedim bilginiz olsun

piyanist kaynak eklentisini şimdilik iptal ediyorum . Ana forumdan giriş kısıtlandı. üzerinde çalışmam gerekiyor.

admin bey son sürat çalışıyorsunuz site tasarımını siz mi yapıyorsunuz web tasarımı yani...

admin bey Thanked 1 Time in 1 Post yazıyor profilimde ne anlama geliyor birde üyelik tarihim halen değişmedi...son olarak fikir olması açısından profil bilgilerindeki yazıları biraz şekillendiriseniz ve renklendirirseniz daha iyi olur diye düşünüyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:
admin bey siteye msj yazarken şu hatayı veriyor msj atarken

hata : Her 5 Saniye sonra Mesaj yazabilirsiniz. Yeni Mesaj yazabilmeniz için daha 4 Saniye beklemelisiniz.
This post is a duplicate of a post that you have posted in the last five minutes.

nasıl bir yol izlemek gerekir...

cansinan 5 saniye arayla gönderebiliyorsun mesajları.

postbit ( konular ve mesajlardaki profil bilgileri bölümü) yenilenmiştir ilave olarak üyemizin açtığı konu sayıosıda gösterime girmiştir.

Admin bey durmak yok yeniliklere devam saygilar üyelik tarihimide yenilerseniz sevinirim...saygilar

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri