• Trakyamuzik.net Güncellenmiştir..! Medya ve Kaynaklar gün geçtikçe içeriğimiz Çoğalıyor.. izlemede kalın saygılar..
  • '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya müzik Site Sözleşmesi.!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AdmiN

Trakya Müzik
Yönetici
Administrator
Moderator
Özel Üye
Vip Üye
Katılım
14 Şub 2003
Mesajlar
5,738
Tepkime puanı
829
Puanları
113
Enst.
Trakya Müzik
Üye olurken okumayanlara duyurulur. İYİ OKUYUN .BERKÇİK

- Trakya müzik forumlarında, küfür etmek, genel ahlak ve görgü kurallarına aykırı, dini inançlara saygısız, diğer üyeleri rencide edecek, tehdit edecek, küçük düşürecek, güvenliğini riske sokacak ve özel hayatına saygısız mesajlar yazmak yasaktır.

- Trakya müzik forumlarında T.C. aleyhinde, T.C. yasalarına aykırı siyasi ve ideolojik görüşleri ifade eden, kanundışı faaliyetlere yönelik mesajlar yazmak yasaktır.

- Trakya müzik forumlarında kişilerin ırk, din, inanç ve kişilik haklarına saygısızlık edici ifadeler kullanmak yasaktır.

- Trakya müzik forumlarında ticari menfaate yönelik duyuru, tanıtım ve reklam yapmak yasaktır. İmzanızda herhangi bir url yada sayfa düzenini bozacak bir resim eklemek yasaktır.

- Trakya müzik forumlarında sürekli aynı sözleri tekrarlamak, anlamsız, gereksiz mesajlar yazmak, sürekli büyük harf kullanmak, veya buna benzer iletişimi güçleştirecek tarzda mesajlar yazmak yasaktır.

-Trakya müzik forumlarında yazılan mesajlar trakya müzik yönetimi ve görevlileri tarafından kontrol edilmektedir. trakya müzik yönetimi ve görevlileri gerekli gördüğü takdirde forum içinde yer alan mesajları, silme ve bu mesajları yazan kişilerin trakya müzik e girişlerini engelleme hakkına sahiptir.

- Trakya müzik forumlarında gönderilen mesajların içeriğinden tamamen üyeler sorumludur. forum'da yer alan mesajların içeriğinden dolayı ortaya çıkabilecek her türlü yasal yükümlülük, yasal sonuç veya yaptırımlarından, mesajı yazan kişi sorumlu olduğunu taahhüt eder. forumda yayınlanan hiç bir mesajdan trakya müzik yönetimi
ve sahibi Timur İlhan sorumlu tutulamaz.!


- Yeni bir başlık açılmadan önce, benzer başlığın açılıp açılmadığı kontrol edilmelidir. başlıkların doğru konular altına açılması gerekmektedir. açılan başlıkların yeri, gerekli görüldüğü takdirde forum moderatörleri tarafından değiştirilebilir. yanlış konular altında başlık açan, daha önce açılan konularda başlıklar açan veya gereksiz konularda başlık açan kullanıcılar forum moderetörleri tarafından uyarılırlar.

- Trakya müzik forumlarında telif hakları gerektiren her türlü mp3 linkleri, video linkleri, mp3 veya video programları, korsan yazılım linkleri içeren veya bunların dağıtılmasını destekleyen, yönlendiren içeriğe sahip mesaj yazmak yasaktır. bu şekilde mesaj yazan kullancılar siteden süresiz olarak uzaklaştırılırlar.

- Trakya müzik forumlarında kurallarına uymayan ve hatalarında ısrar eden kullanıcılar trakya müzik yöneticiler tarafından bir haftalığına trakya müzikten uzaklaştırılabilirler. Trakya müzik yönetimi tarafından bu süre uzatılabilir, gerekli görüldüğü takdirde kullanıcının nickinin siteye girişi engellebebilir.

Trakya müzik kullanıcıları, trakya müzik forum bölümüne girmekle ve forum'a mesaj yazmakla, bildirilmekte olan tüm forum kurallarını okumuş ve kabul etmiş olduklarını ve doğabilecek her türlü anlaşmazlıkta bu web sayfasında yayınlanmakta olan kuralların ve trakya müzik üyelik sözleşmesinde belirtilen maddelerin mahkemelere sunulacak tek delil olarak kabul ve taahüt ettiklerini, kabul ve beyan eder.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Sanırım bir kez daha dikkatlice okunması gerekiyor...
 
eminim site üyelerinin %99u bunu okumamıştır. (ben dahil:) ). ama okunması ve uygulanması gerekir...
saygılarımla...
 
Müzik sesli bir danstır. Dans ise sessiz bir müziktir. Yardımcı olmak isteyen bütün arkadaşlara teşekürler. Aç doyuran aç kalmaz.
 
Ben çoktan kabul ettim,saygılar.
 
okunmasa bile bence tahmin edilmeli..her yerde aynı kurallar geçerli hayatta bile..saygılarımla
 
Cevap: Trakya müzik Site Sözleşmesi.!!

teşekkürler.kabul ediyorum
 
Cevap: Trakya müzik Site Sözleşmesi.!!

Üye olurken okumayanlara duyurulur.

trakya müzik kullanıcıları, trakya müzik forum bölümüne girmekle ve forum'a mesaj yazmakla, bildirilmekte olan tüm forum kurallarını okumuş ve kabul etmiş olduklarını ve doğabilecek her türlü anlaşmazlıkta bu web sayfasında yayınlanmakta olan kuralların ve trakya müzik üyelik sözleşmesinde belirtilen maddelerin mahkemelere sunulacak tek delil olarak kabul ve taahüt ettiklerini, kabul ve beyan eder.

zaten kabul etmiş durumda herkes...:rolleyes:
 
Cevap: Trakya müzik Site Sözleşmesi.!!

teşekkürler Kabu ediyorum
 
Cevap: Trakya müzik Site Sözleşmesi.!!

kabul ediyorum
 
Cevap: Trakya müzik Site Sözleşmesi.!!

Okudum ve kabul ediyorum
 
Cevap: Trakya müzik Site Sözleşmesi.!!

Okudum ama önceden kabul etmişim zaten üye olmuşum yani. Bu çerçevede bize de bu kurallara içinde barındığımız trakya müzik dünyasında saygı görmek için saygı lı olmak düşüyor. Teşekkürler.
 
Cevap: Trakya müzik Site Sözleşmesi.!!

kabul ediyorum
 
Cevap: Trakya müzik Site Sözleşmesi.!!

Kabul ediyorum.
 
Cevap: Trakya müzik Site Sözleşmesi.!!

saygı sevgi hoşgörü,paylaşım varken küfür,nefret neden yapılır anlamadım.siteye teşekkürler bizlere bu güzel imkanı verdikleri için...sağolun
 
Cevap: Trakya müzik Site Sözleşmesi.!!

rica ederiz saygılar
 
Cevap: Trakya müzik Site Sözleşmesi.!!

kabul ediyorum,teşekkürler
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst