• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik üye giriş sorunu çözülmüştür.

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 2K

AdmiN

Timur ilhan
Yönetici
Administrator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
eskibaba.blogspot.com
Enst.
Trakya Müzik
Sunucu kontrol paneli değişiklği nedeni ile Trakya müzik tanımlama ve çerez bilgileri içeren ayarların silinmesinden kaynaklanan üye girişi yapamama sorunu bizlere bildirilmiştir.. sorun tam anlamıyla çözülmüş olup üye girişi yapamadığı için şifrelerini sıfırlayan arkadaşlar tekrar sıfırlama işlemi yaparak yeni şifrelerine ulaşabilirler.. sorunlarınız için özel mesaj gönderebilirsiniz.

iyi Forumlar..

Cevap: Trakya Müzik üye giriş sorunu çözülmüştür.

Teşekkürler Üstat elinize sağlık bu soru da böylece halledilmiş oldu. Saygılarımla,

hacklendim sandımdı :)

Herkes hacklendiğini sandı galiba :) neyse geçmiş olsun, full hız yola devam.

Yeni üye olmada bir sıkıntı var mı acaba? başka bir forumda konuştuğum bir kişiye trakya müzik'i tavsiye ettim, ancak bir türlü üye olamadığını söylüyor. Şöyle bir hata ile karşılaştığını söylüyor. Yazdığını aynen buraya aktarıyorum:

"bu alandaki please write:turkpiyanistbirliği yazılımınız öngörülen formatta değildir.lütfen bu alanın açıklamasını okuyun diye bir en üstte bir hata veriyo"

evet bende profil bilgilerimden kullandığım klavyenin marka ve modelinde değişiklik yapacağım ama bende de aynı hatayı veriyor

Yeni üye olmada bir sıkıntı var mı acaba? başka bir forumda konuştuğum bir kişiye trakya müzik'i tavsiye ettim, ancak bir türlü üye olamadığını söylüyor. Şöyle bir hata ile karşılaştığını söylüyor. Yazdığını aynen buraya aktarıyorum:

"bu alandaki please write:turkpiyanistbirliği yazılımınız öngörülen formatta değildir.lütfen bu alanın açıklamasını okuyun diye bir en üstte bir hata veriyo"

istenilen alana turkpiyanistbirliği yazılması gerekli.

istenilen alana turkpiyanistbirliği yazılması gerekli.

Onu yazmadığı için mi üye olamamış yani. Bir söyleyeyim bakayım. Umarım gözünden kaçan gerçekten de bu ufak ayrıntıdır. =) Teşekkürler ilginize...

Geçmiş olsun. Bu arada benim üyelik tarihim oldukça eski olmasına rağmen 2010 yazıyor.