• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

trakya özel taylan ekrem-gültekin set

trakyadogus

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG: PA800-İ5-M1
Sayı müzisyen arkadaşlarım ve abilerim.Dün pa 800 aldım fakatiçindeki set beni tatmin etmedi.Üst başlıktada belirttiğim gibi trakyaya özel taylan ve ekrem-gültekin ağırlıklı bi set arıyorum.Eğer yardımcı olursanız çok sevinirim herkese iyi çalışmalar. . .

Cevap: trakya özel taylan ekrem-gültekin set

tesekkkueler

Sayı müzisyen arkadaşlarım ve abilerim.Dün pa 800 aldım fakatiçindeki set beni tatmin etmedi.Üst başlıktada belirttiğim gibi trakyaya özel taylan ve ekrem-gültekin ağırlıklı bi set arıyorum.Eğer yardımcı olursanız çok sevinirim herkese iyi çalışmalar. . .

Aleti kaç liradan aldın.Bende rumeli müzikleri yapıyorum.Yamaha aldım ancak rumelide beni tatmin etmedi.Şimdi yine korg''a yöneldim.Pa 8oo almak hedefim tabii kısmetse...
Böyle bir set içinde olursa sana mutlaka yardımcı olurum.Dua edin alayım :)

bende de v2 vardı satıp pa 800 aldım set için de yardımcı olursan sevinirim iyi çalışmalar ve iyi satışlar

teşekeürler edrim

ustalar bende ekrem gültekin taylan 2011 seti ve emo karşık set var komple kendim düzenledim seti çoğu ritmi ve sesi bizzat kendim yazdım çok güzel bir set oldu setin 2009 versionu sitede var 2011 versionunu daha paylaşmadım suanlıkta birazzor gibi gözüküyor ama istynlere ynede yardımcı olablrm ...

ustalar bende ekrem gültekin taylan 2011 seti ve emo karşık set var komple kendim düzenledim seti çoğu ritmi ve sesi bizzat kendim yazdım çok güzel bir set oldu setin 2009 versionu sitede var 2011 versionunu daha paylaşmadım suanlıkta birazzor gibi gözüküyor ama istynlere ynede yardımcı olablrm ...
birazzor derken arkadaşım ne kastettiğini anlamış değilim.konuyu açarsan biraz sevinirim.

hala aradığım seti bulamadım arkadaşlar içinde trakya tarzı zengin ritimli darbukalı bi 9/8 yine alt yapısı sağlam çiçekçi kız tarzı ritim özellikle trakyadan 800 kullanıcılarında mutlaka mevcuttur paylaşım olursa gerçekten çok sevinirim.pazar günü programım var ama aletin üstünde tatmin edici 9/8 ritim yok yardım lütfen arkadaşlar. . .

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri